Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@klisiu5: daje dużo. Po pierwsze, najważniejsze to nie być niskim. Bo gdy jesteś niski to pula kobiet, które możesz zainteresować się drastycznie zmniejsza. A te, którym niby to nie przeszkadza i tak wolałyby wyższego, ale po prostu nie wybrzydzają. Po drugie, ty nie dość że nie jesteś niski to jesteś wysoki. To dodatkowy plus. Ale przede wszystkim to nie tyle co wzrost coś daje, ale brak wzrostu mocno ogranicza. Nigdy tego
  • Odpowiedz
@klisiu5: Idealny przykład habituacji. Tak samo nie czujesz na co dzień, że jesteś np. bogatszy od połowy ludzkości, nie cieszysz się z tego, że masz dach nad głową i zawsze co zjeść.

Ale to działa, i właśnie ci mniej obdarzeni o tym wiedzą.

A co niby chciałeś usłyszeć od kobiety?:)
"Zadziałałeś na moją biologię i wyróżniłeś się wzrostem z tłumu, dlatego też zadziałał efekt aureoli i chciałam cię poznać?"
  • Odpowiedz
@Thachi to weź sobie coś na uspokojenie. Genetyki nie naprawisz, nie zmienisz. Więc zamiast użalać się wiecznie nad wzrostem, kwadratowa szczena i mokebe weź się za siebie, stan się interesujący, wyjdź do ludzi.
Na pewno Ci się uda. Tylko trzeba wierzyć w siebie a nie teorie spiskowe wykopu.
To co mówisz po części też jest prawdą ale naprawdę wiele można nadrobić.
Owszem może na tinderze wzrost i wspomniana wyżej szczena ma znaczenie
  • Odpowiedz
@bojesiewody: wysoki mężczyzna kojarzy się z siłą, zaradnością itp
Dodatkowo mężczyzna wyższy od kobiety to najbardziej popularny "wygląd" związku, który zobaczysz na ulicy. Wiele wysokich kobiet nie chce wiązać się z niższym facetem żeby uniknąć podś#!$%@?. Analogicznie niscy faceci też będą preferowali partnerki, które są niskie.
W związku, gdzie kobieta jest wyższa facet może mieć kompleksy na tym punkcie i czuć się źle, kiedy razem wychodzą, kiedy ona założy buty na
  • Odpowiedz
@laxmanCR7 zupełnie nie to miałem na myśli. Nie podaje nigdzie swojego wzrostu. Nie mam zdjęć po których widać czy jestem wysoki.
Wiele moich znajomości osiągnąłem swoją osobowością a wzrost był co najwyżej plusem na spotkaniu.
Osobowość jest najważniejsza ale na wykopie to nikt Ci tego nie powie.
Co do biednych bez dachu nad głową. Tych mających nawet 210 cm. Myślisz, że mają 400 dup i każda polka by była chętna?
Prędzej zainteresowała
  • Odpowiedz