Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: Absolutnie nie mam na to wplywu, nie wycwiczysz tego, nie zmienisz. Niski chociaz nie napieprza caly czas glowa w rzeczy powieszone na teoretycznie normalnej wysokosci (rozwazam obicie miekkim futerkiem lamp nad stolem). No i krany - niektore sa jak w Czestochowie, nie ma #!$%@? - musisz kleknac. Sam wolalbym byc nawet troche nizszy, byloby to w sumie wygodniejsze i mialbym wiekszy wybor motocykli, na ktorych nie wygladam jakbym jechal okrakiem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakikolwieklogin: mam 175cm i podobają mi się kobiety od 150cm do 176. I wiadomo, niby najbardziej mi się podobają we wzroście 160-165 ale to ma dla mnie marginalne znaczenie. A dla kobiet duże i nawet karlicom 160cm nie będzie pasował mój wzrost, stąd mój ból dupy
@Thachi:

nie mam zamiaru pajacowac skoro nigdy i tak nie będę odbierany jak mężczyzna przez mój wzrost

Temu, że nie jesteś odbierany jako mężczyzna nie jest winny twój wzrost, tylko to, że:
-Boisz się wyjść z domu.
-Nie masz żadnego wykształcenia ani umiejętności twardych.
-Nie masz żadnych umiejętności miękkich.
-Nigdy nie pracowałeś.
-Pasożytujesz na matce.

Deal with it ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jakikolwieklogin: niższe ode mnie mi się podobają ciut bardziej, bo automatycznie czuję że i ja się im bardziej podobam, ale odkąd zrozumiałem że u kobiet to nie ma takiego przełożenia i nie liczy się to by facet był wyższy, tylko by był wyższy o całą głowę i nieniższy od innych facetów to próbuje się pozbyć tej naiwności
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phosphoester: a wyobrażasz sobie by konieta miaka taka tolerancję wzrostu? Ja nie. Kobiety są jak małe dzieci i muszą tak się czuć przy facecie, żałosne. Raz jedna karlica 153cm mówiła że facet 169cm był dla niej za niski XD