Wpis z mikrobloga

@przegrywwsrodwygrywow:
lewacy jak ktoś niszczy sklepy, demoluje miasta i kradnie co się da: tak buntować się! Walczyć z dyktaturą białych
lewacy jak ktoś nie godzi się na wpychanie mu korporacyjnej propagandy: gratuluję, jesteś prawdziwym rebelem i wojownikiem pierwszego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a może jest poprostu użytkownikiem, który chciałby słuchać muzyki w usłudze za którą płaci?

@Arthaniel: a to już nie można słuchać muzyki na spotify?


@musztym: Nie można póki im nie udowodnisz, że jesteś gejem lub czarnoskóry.

Przypomnieć wam bardzo udaną kampanię reklamową Gilette, która skończyła się utratą wartości ich akcji giełdowych o około 50%?


@Rachey: Może w Twoich urojeniach. Akurat mam pod ręką wykres Procter & Gamble, właściciela marki
Pobierz PilariousD - > a może jest poprostu użytkownikiem, który chciałby słuchać muzyki w us...
źródło: comment_15911768580MCJXD8V8yEVCehNkY0cth.jpg
@mixererek: błedna teza.

Lewacy i prawacy są obrzydliwi. I jedni i drudzy by Cię najchętniej uciszyli, zamkneli w więzieniu i zabili bo nie wpisujesz się w ich radykalne normy. To co się dzieje w USA to zwyczajne zamieszki, jak jakiś czas temu w Manchesterze. Co nie zmienia faktu, że pisanie na kąkuterku, paczcie usuwam konto, bo daliście playliste z którą się nie zgadzam, jest infantylne. Co nie zmienia faktu, że radykalsi
@TenNorbert: Śmieją się z ciebie, ale tak się właśnie wyraża swoje zdanie w tych czasach - decyzjami ekonomicznymi. Ja już pozbyłem się Netflixa bo nie odpowiadała mi narracja. Spotify odsubowałem już dawno, ale to było spowodowane bardzo słabymi algorytmami dobierającymi playlisty. Skoro korporacjom odpowiada tworzenie sobie negatywnego elektoratu i uważają, że im się to opłaca ich decyzja, nic mi do tego. My głosujemy portfelem.
@POL94: W jaki sposób zyskują sympatyków? Przecież oni to robią tylko i wyłącznie na pokaz. W tym momencie wykorzystują smierć kryminalisty oraz plądrowanie kraju przez bandytów jako „walkę z rasizmem”. Serio uważasz, że wyjdzie im to na plus?

Kartki żywnościowe to była ironia odnosząca się do tego, że mnóstwo czernych w USA korzysta z zapomóg rządowych, między innymi z kartek żywnościowych.