Wpis z mikrobloga

@Arthaniel: mam Spotify Premium od paru lat. Nigdy, ale to nigdy nie zwracałem uwagi na to, co Spotify proponuje na głównej stronie bo mnie ich propozycje latają koło pióra a tam zawsze są jakieś sezonowe mody, mało zbieżne z moimi preferencjami.
Gdyby nie szum na wypoku i okolicach to bym nawet nie zauważył, że promują jakieś In Solidarity bo zawsze od razu przeskakuję do mojej biblioteki albo ostatnio odtwarzanych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MiQ27 a ja to właśnie wczoraj zauważyłem, odpalam Spotify a tam na pierwszym planie wielka ikona black life matter... Czy mnie to jakoś uraziło? No nie specjalnie ale uważam, że to nie jest miejsce na takie rzeczy.
  • Odpowiedz
a nie zgrywała wojownika na wykopie, który bohatersko kliknął w kąkuterek i paczcie państwo, spotify dostało nauczkę i do myślenia xD


@przegrywwsrodwygrywow: Tak ale pewnie OP bardziej chce zaprezentować postawę pt. "nie będę gurwa płacił za gówno, z którym się nie zgadzam i polecam zrobić to samo". Zatem, tak, OP ogłasza swoje odejście ale nie przedstawia się w roli Chystusa abonentów Spotify. On po prostu promuje konkretne konsumenckie zachowania.
Bizancjum - > a nie zgrywała wojownika na wykopie, który bohatersko kliknął w kąkuter...

źródło: comment_1591171132qGqNl935RYsPUVt6m69fGy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@przegrywwsrodwygrywow a może jest poprostu użytkownikiem, który chciałby słuchać muzyki w usłudze za którą płaci?


Wyobraź sobie reakcje użytkowników, gdyby Spotify zaczął promować wszystkim nachalnie kategorie "white pride music"

@Arthaniel: No to niech słucha. Prawda jest taka, ze 99% użytkowników nawet nie zauważyło jakiejś nowej playlisty, sam bym tego nie załapał, gdyby nie wykop.
  • Odpowiedz
a może jest poprostu użytkownikiem, który chciałby słuchać muzyki w usłudze za którą płaci?


@Arthaniel: używam spotify premium już jakieś 5 lat, gdyby nie oburzony wykop to nawet bym tej playlisty nie zauważył
  • Odpowiedz