Wpis z mikrobloga

@Darson666:

najważniejsza kapela w historii metalu

możesz ich nie lubić ale nie sposób zaprzeczyć, że to jeden z najbardziej wpływowych metalowych zespołów, który zainspirował całe pokolenia metalowców
teraz mamy setki zespołów robiących dobry metal ale w latach 80 byli jednym z najlepszych metalowych zespołów, płyty Ride the Lightning, Master of Puppets i AJFA są legendarne nie bez powodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AGS__K: mając w------e na kolejną kłótnie na vikop.ru, uważam, że meme calkiem kozacki, śmiechłem i dałem plusika
Pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AGS__K: Błagam, skończcie pisać Matallicy i Metallici xD, pisze się Metalliki jeżeli chcemy odmieniać. Poza tym nie tylko Black i Death Metal jest ciężki. Z Metalliki to np. The thing that should not be, Harvester od Sorrow, Disposable Heroes, Leper Messiah i Sad but True to ciężkie utwory
  • Odpowiedz
@yamnichek_pyesio: łatwiej by było wymienić, które nie są w kontekście 5 pierwszych albumów, dalej mnie troche mniej interesuje ich twórczość. A i to, że istnieją cięższe zespoły, nie znaczy że metalika nie była muzyką ciężką. Dla mnie Metallica miała w dobrym smaku wyważenie ciężkości i słuchalności.
  • Odpowiedz
Muzyka thrash metal jest ciężka czy tego chcesz czy nie, są znacznie cięższe gatunki, ale to jeszcze nie znaczy że muzyka nie jest relatywnie ciężka w stosunku do hard rocka i heavy metalu z którego pochodzi. A to że istnieją gatunki które stworzyły sieczkę z muzyki i sprowadziły ciężkość do ekstremum jeszcze nie oznacza, że thrash metal nie jest ciężki. A pierwsze albumy Metaliki to idealny przykład thrash metalu. Przereklamowany zespół? To
  • Odpowiedz
@yamnichek_pyesio: poza tym jak można nie mieć wstydu pisać że to podsumowanie Metaliki słuchając śmietnik jakim jest black metal. Przecież to non stop n-----------e tremolopickingu i riffy na jedno kopyto, wokal to jedno wielkie g---o - może się podobać jednak jest nudny na dłuższa metę bo to te same darcie mordy jednym dźwiękiem każdy utwór
  • Odpowiedz
Muzyka thrash metal jest ciężka czy tego chcesz czy nie, są znacznie cięższe gatunki, ale to jeszcze nie znaczy że muzyka nie jest relatywnie ciężka w stosunku do hard rocka i heavy metalu z którego pochodz


@anonimowymateusz: ależ ja nie kwestionuję mati, że thrash bywa ciężki. Bywa, bo m.in. Metalica się do ciężkich thrashowych kapel nie zalicza.
  • Odpowiedz
@yamnichek_pyesio: w porównaniu do innych jest lżejsza ale w porównaniu do szerokopojętej muzyki rockowej i metalowej to metallica jest ciężka, nie bez powodu jest uznawana jako thrash/heavy metal, a thrash sam w sobie jest zazwyczaj heavy bo to jest gatunek wywodzący się z heavy metalu.
  • Odpowiedz