Wpis z mikrobloga

@Darson666: jak można trollowac i próbować wmówić że była czy jest ważniejsza kapela niż Metallica. Może i nie jest najlepsza, może i miała wzloty i upadki ale na pewno jest najważniejsza kapela w historii muzyki metalowej. Wywarła wplyw na większość kapel które powstawały i powstają. Większość najlepszych wokalistów wymienia Metallice jako zespół z młodości i przez którą chcieli tworzyć muzykę. Historia mety sięga początku lat 80 XX wieku. Dokładnie wiesz
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Nic śmiesznejszego już nie zobaczę xD. Tak tylko z wczesnego metalu, co z Judas Priest (moim zdaniem na łeb bijącym Metalicę, przydomek "Bogów Metalu" skądś się jednak wziął), co z Black Sabbath, co z Iron Maiden, co z Motorhead, co z Dream Theater i Death? Metallica miała niebagatelny wpływ na rozwój metalu, szczególnie trash, ale trzeba jednak przyznać, że jest dość przeceniana. Nie mówię oczywiście że jest zła (choć
  • Odpowiedz
@AGS__K: metallica? ta marka odzieżowa? grają spoko, co prawda (na koncertach) heatfield cholernie fałszuje a urlich nie zna metronomu ale mam do nich sentyment ()
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Dream Theater gra prog, nie power, ostatnią dwójkę podałem raczej jako przykład zespołów lepszych od Mety, bo to również poruszyłeś. Ale pomijając Death czy DT, na metal jako taki większy wpływ miały Judas Priest czy Black Sabbath. A odnośnie popularyzacji, to cóż, zaryzykuję stwierdzenie, że więcej w tej materii zrobił Sabbath, do tego lepiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz