Wpis z mikrobloga

Wiecie, dlaczego Bruce Willis nie płynął Titanikiem? Bo wszystkich by uratował!

Armageddon Michaela Baya, wszedł do kin rok po hicie Jamesa Camerona i rzeczywiście pokazał, że to, co nie udało się Leonardo DiCaprio, Bruce Willis zrobił z nawiązką. A on musiał ratować cały świat, a nie tylko pasażerów jednego statku!

Przypominam sobie dni, kiedy nie musieliśmy polegać na facetach w rajtuzach i oglądam na nowo Armageddon. Czy dziś, w dobie superbohaterów jest miejsce dla zwykłego obywatela, by przejął ich zadania? Czy film Baya przetrwał próbę czasu? Dlaczego Ben Affleck nie miał racji? Chcecie znać odpowiedzi na te pytania? Zapraszam do przeczytania!

Próba czasu: Armageddon | Gdzie NASA nie może Bruce Willis pomoże

Tagi:

Pobierz szogu3 - Wiecie, dlaczego Bruce Willis nie płynął Titanikiem? Bo wszystkich by uratow...
źródło: comment_1590953301MEfRRq0qeAcsAl54zwEEGD.jpg
  • 12
@szogu3: Jak to już ma być recenzja to warto byłoby napisać o wadach, a wyszło zbyt laurkowo. Zrozumiałe, że jest sponsor, któremu zależy na oglądalności, więc on też musi być zadowolony, ale warto to chyba wypośrodkować, żeby nie wypadło tak sztucznie i w zbyt różowych barwach.
@Polanin: To ie recenzja - to próba czasu. Seria postów, w której autorka wraca do filmów, które oglądała dawniej i patrzy na nie przez pryzmat nabytych doświadczeń. Weźmiemy to jednak pod uwagę i przy kolejnych tekstach postaramy się zaznaczyć wady. Dzięki za komentarz Mirku <3
Tekst nie jest też sponsorowany, jeszcze :)


@Gaya_Deguchi: @szogu3: Jeśli chodzi o sam tekst to czyta się go dość przyjemnie, ale jakoś uderzyło mnie to wychwalanie filmu i pewnie dołożył się też dopisek o HBO na końcu. Co do filmu to się zgodzę: spełnia sprawnie rolę jaką mu wyznaczono, ale nadal to pełen patosu i nielogiczny scenariusz. W każdym razie pozostaje mi chyba tylko życzyć powodzenia w zdobywaniu sponsora.
nadal to pełen patosu i nielogiczny scenariusz


@Polanin: tak jest. I tego nie podważam. Po prostu mi to nie przeszkadzało w zabawie, po latach. A opis wrażeń po latach jest celem cyklu. Następnym razem postaram się to wyraźniej zaznaczyć. Dzięki za opinię :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polanin: każda opinia jest dla nas naprawdę ważna, szczególnie, że ludzie nie są zbyt skorzy do komentowania. Sprawdź też Koteczku drogi inne teksty z cyklu wehikuł czasu