Wpis z mikrobloga

@Figlarz: Nie musi być piotrkowska, gdybyś nie był idiotą wiedziałbyś że na prawie każdej Łódzkiej ulicy da się zrobić klimatyczne zdjęcie! 4 tys frontowych kamienic, prawie 200 pałaców, 100 zabytkowych fabryczek, kilkadziesiąt parków, największy las w obszarze miejskim ale tacy jak ty dalej swoje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sepzpietryny: Ależ naturalnie! Tylko kwestia "klimatu" i generalnie estetyki jest mega subiektywna.... Jak lubimy podrapane podwórka, to tak- jest klimatycznie.
Jestem rodowitym łodziakiem od pokoleń, kocham to miasto i nie wyobrażam sobie żyć gdzie indziej w Polsce . Ale jednak nie oszukujmy się stary- przez komunę Łodź jest mega zaniedbana i trzeba to przyznawać, a nie wycierać mordę liczbami. I tak jest lepiej niż 10 lat temu - i z tego
@Figlarz: Jesteś typowym przykładem zakompleksionego polaka, gdy wyjeżdżasz na wakacje pewnie zachwycasz się ruinami jakiejś świątyni a jednocześnie gdy widzisz piękną kamienicę z detalami ale brudną czy odrapaną nazwiesz ją ruiną.
Faktem jest że Łódź jest zaniedbana bo kilkudziesięciu lat zaniedbań nie da się nadrobić w jeden rok, to jak w tym dowcipie gdy pijany facet mówi do brzydkiej kobiety jaka to jest brzydka, ona mu odpowiada: za to pan jest
@Sepzpietryny: ja mówię byczq o podwórkach, nie o frontowych częściach- super że je remontują. Wejdź w podwórko to zobaczysz szarówę.... Mieszkalem jakiś czas na Kościuszki, ślicznie odnowiony front, a na podwórku fragmenty budynku odpadały na samochody.
Kolejna wypowiedź, która pokazuje że masz mega kompleksy, młyn na wodę dla trolli- przez takich jak ty wpisów szkalujących Łódź po najniższej linii oporu będzie coraz więcej. Pyszny ból dupska xD

A co do wakacji-
@Figlarz: Niestety tak bywało, zwłaszcza na piotrkowskiej wyremontowany front i zapuszczone podwórko ale obecnie robi się jak należy pełną rewitalizację, ważne że robi się też wnętrza i nie zostawia kamienic bez toalety czy centralnego ogrzewania
@Sepzpietryny: Łódź jest piękna bez wątpienia, ale nadal to miasto zuli i syfu. Łódź jest taka autonomią Polski w Łodzi najfajniejsze są kobiety, nie zadzierają nosa, takie normalne. Natomiast faceci to dresy z tatuażem na piersi ŁKSu albo Widzewa. Serio w żadnym innym mieście nie widziałem tyłu Sebastianów nie szanujących kobiet. W każdym przekroju społeczeństwa spotkałem się z normą obrażania własnych kobiet od #!$%@?.