Wpis z mikrobloga

Daj plusa, jeśli nigdy nie paliłeś papierosów(regularnie). Ciągle w gorących lądują wpisy "hurr durr to już 20 minut jak nie palę, gratulujcie mi" i są plusiki, oklaski i brawa.
Ciągle gratuluje się tym, który rzucili palenie, mimo iż oni tylko naprawili swoją głupotę, a o tych rozsądnych, którzy nigdy nie popełnili tego błędu się milczy ¯_(ツ)_/¯


#niepopularnaopinia #palacze #oswiadczenie
Ikarus260 - Daj plusa, jeśli nigdy nie paliłeś papierosów(regularnie). Ciągle w gorąc...

źródło: comment_1590825792dVGh6stP3UAwR6d6P4o2ix.jpg

Pobierz
  • 90
@Ikarus_260 Palaczy smierdzieli #!$%@?ć prądem! Ja mam zaraz 21 lat, nie palę i nigdy nie paliłem regularnie, jedynie spróbowałem. Znam dużo palących osób, przez co nigdy z nimi nie stoję, bo nienawidzę smrodu tego drogiego gówna. Jak moja różowa jest w miejscu gdzie się pali, to nawet nie chcę jej przytulać, tak jej włosy śmierdzą. Jak z własnej, nieprzymuszonej woli można się uzależnić od papierosów? To tak jakby srać sobie do ryja,
@Ikarus_260: no widzisz a mi papierosy nie smakowały ale spróbowałem mentholi i już tak. Trochę drażni mnie to mówienie że one nie smakują bo smakują. To jest głupota, nie palę już od jakiegoś czasu ale paliłem jak zaczynałem kilka jeden po drugim bo mi smakowały. Normalnych bym tak nie mogl
@Ikarus_260: to teraz zrobmy heheszki z grubasow, no bo jak to mozna zryc wiecej niz potrzeba, nie boli was zoladek, nie czujecie sie brzydko, nie macie problemow z robieniem zakupow odziezy? heheheh, top kek, nawet mi was nie zal xDxDxD

uzaleznienie to uzaleznenie. czy od fajek, alko, marihuany, zakupow, zarcia.

podyskutowalbym bardziej nad przyczynami tych uzaleznien, bo to nic innego niz ucieczka od problemow, na sprawianiu sobie przyjemnosci wiecej razy niz
@Ikarus_260: takie wpisy budują w ludziach jakieś poczucie zwycięstwa nad nałogiem. Wiedzą że kiedyś popełnili błąd i teraz trwają w postanowieniu żeby nigdy więcej już nie wpaść w to samo gówno, więc chwaląc się na wykopie czy gdziekolwiek nie robią tego dla plusów tylko dla siebie żeby mieć świadomość własnej siły. Mogę ci gratulować że nigdy nie paliłeś papierosów, ale równie dobrze mogę sobie gratulować czegoś czego nigdy nie zrobiłam.