Wpis z mikrobloga

Daj plusa, jeśli nigdy nie paliłeś papierosów(regularnie). Ciągle w gorących lądują wpisy "hurr durr to już 20 minut jak nie palę, gratulujcie mi" i są plusiki, oklaski i brawa.
Ciągle gratuluje się tym, który rzucili palenie, mimo iż oni tylko naprawili swoją głupotę, a o tych rozsądnych, którzy nigdy nie popełnili tego błędu się milczy ¯_(ツ)_/¯


#niepopularnaopinia #palacze #oswiadczenie
Ikarus260 - Daj plusa, jeśli nigdy nie paliłeś papierosów(regularnie). Ciągle w gorąc...

źródło: comment_1590825792dVGh6stP3UAwR6d6P4o2ix.jpg

Pobierz
  • 90
@Ikarus_260 ja w życiu wypaliłem może z paczkę papierosów (lvl 24), z czego jakieś 3/4 tego na imprezach, domówkach - wiadomo alkohol, fajeczka dobre połączenie (ale tylko jak ktoś poczęstował). Poza tym może z kilkanaście cygaretek, ale to bardziej dla smaku ( ͡º ͜ʖ͡º).
A najgorzej jak ktoś pali 'ruskie', to już jest chyba najgorsze ścierwo. Naprawdę nie wiem jak można to palić.
@Ikarus_260: palacze to śmierdziele i brudasy - pety na ulicach, plażach, wyrzucane z samochodów to codzienność. Nie wspominając jak uciążliwa ta zakała jest jako sąsiedztwo dla normalnych ludzi ¯\_(ツ)_/¯

P.S. a minusy niech se zawiną w bibułkę i spala
@Ikarus_260: Nie wiem czy dobrze rozumiem twój wpis, nie chcesz żeby dopingowano ludzi rzucających palenie i generalnie nie chcesz by ich liczba się zmniejszała, tak?

@furcio: Zacząłem palić w wieku 19 lat, bo mi tytoń bardzo smakował. Gówna nie próbowałem, ale miło pogadać z kimś to ma faktyczne porównanie xD