Wpis z mikrobloga

Brat mi podrzucił wczoraj swoją latorośl 5-o letnią. Po babskim dniu i wieczorze przy lodach i "naszym ulubionym kakao", młoda się zwierza. Nie mówiła tacie, ale jakiś chlopiec ją szarpie, kopie, bije. Mówiła pani, ale to #!$%@? dało.
Powiedziałam jej, że jeżeli jeszcze raz ją dotknie to ma go walnąć w nos. A jak powtórzy, to ma kopnąć w jaja.
Przed chwilą dzwonił brat :D :D :D :D :D Czy mogę jechać po małą do przedszkola, bo uderzyła jakiegoś chłopca i kopneła w krocze.
Dumna z niej jestem. ()
Jadę do przedszkola robić aferę.

#rozowepaski #przedszkole #chwalesie #dzieci
  • 334
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MadeleineDawson:

Dzisiejsza kłótnia awantura była spowodowana tym, że chłopak się nabijal z niej, że nie ma matki i co robi na dzień matki, jak jej nie ma.

W sumie fajnie, że jego starzy o tym rozmawiają w domu( _).

Czyli z znęcania fizycznego przeszedł na psychiczne? #!$%@?, jeszcze trudniej udowodnić coś takiego w szkole tym tepym dzidom.
  • Odpowiedz
jak uwolnić ręce, kiedy ktoś Cię trzyma, i zamiast tego złapać jego


@uczalka: Nie polecam takich sztuczek. Zazwyczaj nie wychodzą zupełnie w stresie.
Kop w jaja to podstawa mądrej samoobrony razem z darciem się i ucieczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: szacun, właśnie tak należy dzieciom tłumaczyć a nie typowe „nie reaguj to im się znudzi” albo „powiedz pani” a pani powie spokój i dalej będzie czytać gazetkę lub przewijać fb w telefonie.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: czyją psychiką? łobuza czy słabszego kolegi? Po prostu lejesz oprawce po ryju a ten się nie spodziewa ze oddasz. Na drugi dzien jest siema, siema i częstowanie chipsami i ten oprawca już wie że tego kolesia nie ma co tykać bo mu odda. Problem rozwiązany. Ale tak - wierz w to, że wszystko rozwiążesz rozmową xD
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson A tak poza tym wszystkim, to trochę wali ten post baitem. Najpierw wzywają do kopa w jaja, potem się okazuje że jednak w kolano. Długotrwałe znęcanie, dziewczynka cała posiniaczona, włosy wyrwane, bez fryzjera się nie obejdzie, podrapana, ale dopóki po kakałku się nie zwierzyła to nikt nie widział że coś jest nieteges. Ojciec ma w jednym oku minus 15 a w drugim plus 15 drioptrii?

Coś się tu mocno kupy nie
  • Odpowiedz