Wpis z mikrobloga

Brat mi podrzucił wczoraj swoją latorośl 5-o letnią. Po babskim dniu i wieczorze przy lodach i "naszym ulubionym kakao", młoda się zwierza. Nie mówiła tacie, ale jakiś chlopiec ją szarpie, kopie, bije. Mówiła pani, ale to #!$%@? dało.
Powiedziałam jej, że jeżeli jeszcze raz ją dotknie to ma go walnąć w nos. A jak powtórzy, to ma kopnąć w jaja.
Przed chwilą dzwonił brat :D :D :D :D :D Czy mogę jechać po małą do przedszkola, bo uderzyła jakiegoś chłopca i kopneła w krocze.
Dumna z niej jestem. ()
Jadę do przedszkola robić aferę.

#rozowepaski #przedszkole #chwalesie #dzieci
  • 334
  • Odpowiedz
@przypadkowylogin: Nie, to nie rozwiązanie.
Za 5 lat "nierozwiązanej" kwestii mam ją pochować wg ciebie, bo się targnie na własne zycie wykończona psychicznie?
Co innego, gdyby jej zabrał kredki,lalkę albo ciastko.
Co innego jak jest maltretowana.
  • Odpowiedz
@leababy: w zerówce chłopcy chcieli mnie powiesić na haczyku w szatni. W obronie własnej jeblam jednemu w brzuch, że aż się zrzygal. #!$%@? się dyrektorce poskarżył, że go biję. Ojca wezwała do szkoły. Stary tak się wkurzyl, że się do niej do samej śmierci nie odzywał, chór byliśmy sąsiadami
  • Odpowiedz
@gg_jap: albo matka weźmie się za syna, skoro wie że jest problem. Może też wpłynie na męża.
Może z dziciakiem trzeba porozmawiać, że rozwód to nie koniec świata, może trzeba go zabrać do psychologa, może trzeba dać mu szlaban.
  • Odpowiedz
Moja córka? xD
Kobieto, jak ja już nawet nie wiem skąd takie małe ludziki się biorą, ani jak je zmajstrować xD

ale dzięki za dobre słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skończy się policją, MOPSem, kuratorem, sądem i wszystkim, czym się da


@MadeleineDawson: Tak w sumie po opisie zajścia to wręcz dziwne jest że z waszej strony już tak to się nie skończyło. Jeśli dziecko przychodzi ze szkoły
  • Odpowiedz
@Kotniepies: Na razie staram się wierzyć, że jego rodzice to normalni ludzie, a nie patola. Patolą to najwyraźniej przedszkolanka jest, ale to inna kwestia.
Matka sprawiała wrażenie normalnej i przejętej sytuacją. Nawet zmartwionej zaistniałą sytuacją. Jak mały byczek dotknie malą jeszce raz, to już niebędzie uprzejmej rozmowy.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: alez ja sie z tym absolutnie zgadzam, trzeba rozmawiac wlasnie, a nie stosowac przemoc, bo to do niczego nie prowadzic, najwyzej do eskalacji, ja nie na siostrzenicy to na jakims innym dziecku
  • Odpowiedz
@gg_jap: No rozumiem, ale ona nie ma zbawiać świata. To czy kto inny będzie bity to już nie jest jej interes, ona nie ma być bita i efekt osiągnęła.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: Szczerze i poważnie? A co to za różnica czy twoje dziecko gryzie patola, czy dziecko z "dobrego" domu? No i kto określa, kto jest patologiczny, a kto nie? A skąd wiesz że owa rodzinka nie handluje dragami? Nie znasz ich. Kurator jeszcze nikt nikomu nie zaszkodził, a może będzie katalizatorem to zajęcia się bahorem. Pobożne życzenia to możesz zostawić na okazję nadchodzących wyborów, a nie przy wychowywaniu dziecka. Tu się
  • Odpowiedz
@agaja użyłem niefortunnego sformułowania, poza tym w tym momencie jeszcze nie było chyba wpisu OPki o tym jakie obrażenia dziecko miało. Ja nie odbieram powagi sytuacji, ale uważam, że dzieci w tym wieku nie za bardzo mają siłę, żeby wyrządzić sobie poważną i długotrwałą krzywdę, z wyjęciem zdarzeń typu np. kopanie w krocze, wkładanie palce do oczu itp, bo w tych sytuacjach siła jest mało istotna. Dlatego uważam, że przedstawianie kopania w
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: rzeczywiście, jest sie czym chwalic, ze uczy sie dzieciaka przemocy :) reagowaniem przemocą na przemoc. i jeszcze wykopki klaszczą .


@girlsjustwannahavefun: skończ #!$%@?ć takie głupoty jak nie masz pojecia jak wygląda życie. Co prawda sprawa dotyczy dziewczynki ale zapewne chłopcu dałabyś podobną radę, żeby podali sobie ręce albo żeby młody nie prowokował łobuza. Tfu psycholożki jedne, wracaj pod swój kamień lepiej bo z takimi radami to teraz widać cały
  • Odpowiedz