Wpis z mikrobloga

Brat mi podrzucił wczoraj swoją latorośl 5-o letnią. Po babskim dniu i wieczorze przy lodach i "naszym ulubionym kakao", młoda się zwierza. Nie mówiła tacie, ale jakiś chlopiec ją szarpie, kopie, bije. Mówiła pani, ale to #!$%@? dało.
Powiedziałam jej, że jeżeli jeszcze raz ją dotknie to ma go walnąć w nos. A jak powtórzy, to ma kopnąć w jaja.
Przed chwilą dzwonił brat :D :D :D :D :D Czy mogę jechać po małą do przedszkola, bo uderzyła jakiegoś chłopca i kopneła w krocze.
Dumna z niej jestem. ()
Jadę do przedszkola robić aferę.

#rozowepaski #przedszkole #chwalesie #dzieci
  • 334
  • Odpowiedz
@pijekubusplay:

Po prostu lejesz oprawce po ryju a ten się nie spodziewa ze oddasz. Na drugi dzien jest siema, siema i częstowanie chipsami i ten oprawca już wie że tego kolesia nie ma co tykać bo mu odda.

gdzie tu jest uwzględnione to że oprawca może oddać za te "lanie po ryju". Poradź słabszemu fizycznie żeby wyprowadził kilka ciosów na twarz oprawcy, co może pójść nie tak xD
  • Odpowiedz
@ssauczo_pauczo okej, zakładając że to prawda, to przynajmniej Twoje poglądy są konsekwentne.

@HrabiaTruposz Jak twoje pięcioletnie dziecko będzie biegało, przewróci się i złamie sobie rękę albo wybije zęby to mu powiesz "dobrze ci tak debilu, mówiłem że jak się biega to można się wywalić"? Małe dzieci chyba mają to do siebie że robią dużo głupich rzeczy mimo ostrzeżeń, to nie jest starożytna Sparta.
  • Odpowiedz
gdzie tu jest uwzględnione to że oprawca może oddać za te "lanie po ryju". Poradź słabszemu fizycznie żeby wyprowadził kilka ciosów na twarz oprawcy, co może pójść nie tak xD


@NPCno123123: no moze i co to ma za znaczenie? Biłeś sie kiedyś czy ciebie tylko bili a ty bałeś sie oddać i wołałeś "mamo mamo"? Zrozum że ważna jest reakcja i nawet jak ten słabszy przegra to kilka siniaków czy
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: No to fajny scenariusz z filmu młodzieżowego.

Zrozum że ważna jest reakcja i nawet jak ten słabszy przegra to kilka siniaków czy zadrapań też oprawca będzie miał i już sobie zapamięta: o ten to umie oddać i z nim prosto nie będe miał.

równie dobrze oprawca może zacząć znęcać się jeszcze bardziej nad taką ofiarą bo ugodziłoby to jego ego i o ile wcześniej mógł gnoić kogoś bez powodu
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson jejku mam nadzieję. Ze więcej nie będzie takich sytuacji. Współczuję córce. Chłopak ewidentnie odreagowuje sytuację z domu. Winni są rodzice oraz nauczycielka.
Jestem dumna z Ciebie, ze świetnie sovie radzisz jako Mama. Jesteś lwica :)
  • Odpowiedz
@NPCno123123: No widać że życia nie znasz ;)
Nie - daj się bić jakiemuś typowi, spuść uszy po sobie i wróc pod spódnice do mamusi. Zrozumiałbym jakby tak różowa psycholożka mówiła ale ty chyba facet? xD Wychowany na lamusa przez mame czy nieobecny ojciec w domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeżeli cywilizowane metody nie pomogły, to musi się jakoś bronić.


@MadeleineDawson: Dokładnie, ale ale wiele kobiet takich jak @selawi tego nie rozumie. Później będzie uczyć takiej gównianej postawy swojego syna i skończy na tagu #przegryw jako rak człowieka, bo wszyscy będą nim pomiatać.

Szanuję takie ciocie, dobrze robisz!
  • Odpowiedz