Wpis z mikrobloga

Brat mi podrzucił wczoraj swoją latorośl 5-o letnią. Po babskim dniu i wieczorze przy lodach i "naszym ulubionym kakao", młoda się zwierza. Nie mówiła tacie, ale jakiś chlopiec ją szarpie, kopie, bije. Mówiła pani, ale to #!$%@? dało.
Powiedziałam jej, że jeżeli jeszcze raz ją dotknie to ma go walnąć w nos. A jak powtórzy, to ma kopnąć w jaja.
Przed chwilą dzwonił brat :D :D :D :D :D Czy mogę jechać po małą do przedszkola, bo uderzyła jakiegoś chłopca i kopneła w krocze.
Dumna z niej jestem. ()
Jadę do przedszkola robić aferę.

#rozowepaski #przedszkole #chwalesie #dzieci
  • 334
  • Odpowiedz
Brat mi podrzucił wczoraj swoją latorośl 5-o letnią. Po babskim dniu i wieczorze przy lodach i "naszym ulubionym kakao", młoda się zwierza. Nie mówiła tacie, ale jakiś chlopiec ją szarpie, kopie, bije. Mówiła pani, ale to #!$%@? dało.

Powiedziałam jej, że jeżeli jeszcze raz ją dotknie to ma go walnąć w nos. A jak powtórzy, to ma kopnąć w jaja.

Przed chwilą dzwonił brat :D :D :D :D :D Czy mogę jechać po małą do przedszkola, bo uderzyła jakiegoś chłopca i kopneła w krocze.

Dumna z niej jestem. (
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: pomijając kwestie, że oczywiście problem powinien być rozwiązany z jak najmniejsza ilością kolejnej przemocy - u mnie w podstawówce był taki łobuz. Mlodszy rok, popychal mnie na przerwie.
Zgłosiłam to jego wychowawczyni. I co?
I to ja dostałam zjebke, że jesTem starsza, jestem dziewczynka i nie powinnam robić problemów tylko zrozumiec, że chłopcy "szaleją".
No zajebiscie szalal - skarg na gnoja było mnóstwo. Ale ona go zawsze broniła.
W końcu była policja,
  • Odpowiedz
  • 0
@MadeleineDawson Mnie bardziej ciekawi że młody chłopak tyle razy ja atakował i nic, pomimo skargi, a bratanica zrobiła to raz i od razu afera że rodzice do przedszkola. Takie sprawiedliwe ( )
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: i bardzo dobrze zrobiłaś. Często lepa na ryj działa najszybciej i najskuteczniej.

A ci wszyscy antyprzemocowcy to jak do nich wyskoczy seba z zamiarem przemodelowania pyska to rozumiem, że będą na bagiety dzwonić bo przemoc to nie rozwiązanie.

Bagiety łeło łeło przyjadą i powiedzą proszę się uspokoić i wsiąść do radiowozu, bo przecież siły nie użyją bo przemoc to nie rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: moja droga Mirabelko, moją córkę wychowuję w podobny sposób co Ty bratanicę, ma już 17 lat i daje sobie w życiu radę... teraz to już nawet nie musi kogoś kopać czy walnąc w nos w akcie obrony, nauczyła się już bardziej wysublimowanych form odwetu ( ͡º ͜ʖ͡º) ps- powodzenia i wytrwałości
  • Odpowiedz
@ssauczo_pauczo rozumiem że gdyby na przykład Twoja córka kiedyś jakiegoś kolegę szarpała i kopała bo z jakiegoś powodu bardzo by go nie lubiła to jesteś w 100% za tym żeby ten kolega wybombił jej z piąchy między oczy i poprawił wykręcaniem sutów?

W sumie to pytanie do wszystkich przyklaskujących w tym temacie.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: Przeglądam te komentarze i oczom nie wierzę, oprawca w końcu przegiął pałę i dostał zasłużonego kopa a mirki płaczą nad jego losem. Chlip chlip, biedny chłopiec, to przesada, będzie miał problemy jak dorośnie, trzeba było usiąść i #!$%@? pakt o nieagresji podpisać xD
Kochani, jeśli gówniak jest debilem i mimo ostrzeżeń notorycznie dłubie paluchami przy gniazdku elektrycznym to nie ma co żałować gdy go w końcu prąd #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Shatter: ale weź przeczytaj, co ja napisałam, bo ewidentnie nie zrozumiałeś. gdzie ja pisałam, że przemoc jest rozwiązaniem, bo to sugerujesz?

Ja zauważyłam tylko, że w praktyce to niestety nie jest takie proste, że zgłaszasz i pyk po problemie.
I dzisiaj jest podobnie, co można nieraz przeczytać. Na wykopie też były podobne wpisy, gdzie rodzic pisał że idzie na policję, bo nauczyciele maja w dupie.
  • Odpowiedz