Wpis z mikrobloga

@Kargul85: Grało się! Odpaliłem odcinek i wciągnęło, obejrzałem w całości. Aż naszła ochota samemu pograć, gdzieś jeszcze chyba leży płyta :D
Jak tak główkowałeś gdzie jesteś to aż żałowałem, że nie mogę Ci paluchem pokazać, bo wiedziałem dokładnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kargul85: Pamiętam jeszcze, że na 1 mapce 18WOS, ale nie pamiętam czy to było pomiędzy Phoenix i LV czy gdzieś indziej, ale były tory i jak się jechało po torach można było się zderzyć z pociągiem i wyskakiwał komunikat o śmierci i końcu gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kloner11: ile ja się naszukałem jak odpalić to F1 i nie udało mi się wtedy.. Sam sobie przetłumaczyłem 18WOS, oprócz tego jak bawiłem się plikami w folderach gry to znalazłem, że jest F1, ale nie wiedziałem jak to uruchomić xD później w Across America i Pedal to The Metal też miałem pomodzone pliki - ale zawsze jak zwiększałem osiągi to zwiększałem też cenę tych elementów, żeby było uczciwiej ( ͡°
@Dayrex: ewentualnie można było czekać na przejeździe, aż nadjedzie pociąg - komunikat był ten sam. O ile pamiętam to w komunikacie było coś o psie, którego zostawiłeś czy coś takiego :)
Hard Truck 2, KoTR, HT:18 WoS, 18WoS AA, 18 WoS PTTM + Polish Pack, 18 WoS Convoy (tylko, zeby miec pełną kolekcje), 18 WoS Haulin + mapa EU by polog 4, potem Mapa Polski by VSM i oczywiście paczka ciężarówek ETM, 18 WoS ALH, 18 WoS Extreme Trucker 2, Euro Truck Simulator, German Truck Simulator, Euro Truck Simulator 2. Tak to było u mnie :P

Po drodze w sumie jeszcze był Rig'N'Roll