Wpis z mikrobloga

@Kargul85: grafika była z tego co pamiętam bardziej bajkowa niż (jak na tamte czasy) idąca w realizm. no na harleyach podjezdzal motocyklista raz na jakis czas i wskakiwal na przyczepe xD fajna mechanika nawet bo jak sie czlowiek zagapil jadac mogl miec przykra niespodzianke
@Kargul85: własnie kurczaki też bym sobie chciał przypomnieć, świta mi że grałem w to jakoś najpóźniej w 2006
hard truck apocalypse to to nie było zdecydowanie bo ten tytuł pamiętam bardzo dobrze (fabuła już na premierę dawała dreszczyk żeżuncji xD) i motocykli tam nie było ale kurcze też bym wrócił do tej gierki i zobaczył jak się zestarzała ale boje się zepsuć wspomnień
@Kargul85 pamiętam że zawsze marzyłem żeby zagrać w wersję Haulin, chyba była najbardziej dopracowana z tych "pierwszych" gier. Przynajmniej tak ją zapamiętałem, komputer w tamtych czasach niestety nie podołał:(
@Kargul85 w którejś z tych gierek był skrót przez jakąś pustynię - jak się tam wjechało, to pojawiała się policja, helikoptery, były wybuchy i praktycznie koniec gry. Dobrze pamiętam, czy mi się przyśniło? Grałem w to na komputerze u wujka, jedna z pierwszych moich gierek, dzięki!