Wpis z mikrobloga

@4517974: Też mam z goga, King Of The Road nadal daje radę mimo lat :) Wiesz 18WoS może łatwe nie było, ale kiedyś nie było łatwych gier i trzeba było dać radę, teraz to się środowisko graczy rozleniwiło, wszędzie muszą być strzałki, co gdzie i jak zrobić :p
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Ja grałem tez w tą gierę :D polskim planem biznesowym. Dorabiałem się szybko 3 ciężarówek ( zazwyczaj latając trasy przez kopalnie lub przez bagna) i kupowałem BMW, :D Tuning i latałem... aby pozyskiwac licencje, kolejnych kierowców.
  • Odpowiedz
@Kargul85: oj grało się za dzieciaka, oczywiście zapamiętałem ją jako grę z FOTOREALISTYCZNĄ grafiką, ale jak obejrzałem filmik opa to czar prysł xD
  • Odpowiedz
@Kargul85 Ej, miałem King of the Road, jakieś bazarowe. I pamiętam że karierę w tej gierce zaczynało się na busie Gazeli albo na Kamazie ale nie jestem pewien. I do dzisiaj nie wiem czy to tak miało być w oryginale czy to był jakiś ruski mod ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kargul85: chyba w tej części patrząc na to teraz bardzo podobały mi się zlecenia cyklicznie dla pracowników które trzeba było wyszukać i zawieźć towar bez żadnych uszkodzeń ( ͡º ͜ʖ͡º) Dave praktycznie co chwilę robiłem żeby dojechać cało i firma się rozwijała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@4517974: o #!$%@?, King jest na gogu?? Lecę kupić! Ile ja w to godzin przegrałem! Soundtrack z Kinga nadal uważam za majstersztyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz