Wpis z mikrobloga

Siema,

Kminię sobie takie coś od 06.06 (Prop jest grany dłuższy czas solo - bity 50mg ed - 350mg / week):

1 - x Test Prop - 100mg ed (700mg / week)
1 - 8 NPP - 50mg ed (350mg / week) - Czyli stosunek Test : NPP = 2:1
1 - 4 Meta - 40mg ed
4 - 8 Antek - 100mg ed
1 - x T3 - 50mcg ed

Profilaktyka:

Symex - 1/2 tabsa e7d
Cabaser - 1/4 tabsa e7d
HCG - 250iu pon / śr / pt

EDIT: Wiadomo, że badania i trzymanie estro i prolki w widłach - estro myślę po środku trzymać.

Dodatki:

Maślan Sodu
NAC
Heparegen (w trakcie mniejsze dawki - po zejściu z orali większe)
Myślę nad dodaniem witaminy C

Bicie ed dla lepszej kontroli wahania stężeń.

KCAL: circa 3000kcal (1kg kury + 400g ryżu + 500g mieszanki warzywnej + 40g oliwy = 4 posiłki dziennie) Szama czysta bo tak mi jest łatwiej kontrolować wbrew pozorom, zwykle jak sobie trochę pobrudzę miskę to płynę i się kończy to źle...

TRENING: FBW 5x10-15 5 lub 6x w tygodniu + cardio (40 - 60 min)

CEL: REKOMPOZYCJA

No i tutaj pytanie (bo mnie się WYDAJE, że się da, ale może ktoś mnie tu wyjaśni...)

Ten rekomp będzie realny przy takim podejściu?

173 cm wzrostu + 85kg waga + 18 - 20% BF.

Po 8 tygodniach przejście na stricte redu:

8 - x Test Prop - 70mg ed (490mg / week)
8 - 16 / 20 - Tren A - 50mg ed (350mg / week)
1 - x T3 - 50mcg ed

Z miski utnę po prostu węgle o połowę.

Dajcie znać co myślicie.

#mikrokoksy
  • 68
@Kasahara: Half life symexu 24h. Uwazasz ze estro #!$%@? przez pozostale 6 dni 500x ponad normę?
Poza tym nie czytacie co jest napisane a rozpiska jak dla debili:

"EDIT: Wiadomo, że badania i trzymanie estro i prolki w widłach - estro myślę po środku trzymać."

A co to znaczy? Dobieranie dawki symexu pod badania - to jest dawka startowa.
@pansterydziasz:

Chodzi reduktazę, aromatazę, które też są zmiennymi enzymami, a także stosunek testosteron/DHT/estrogen względem siebie jako następstwo; dochodzi do tego gospodarka neuroprzekaźników (tym bardziej jak chcesz wrzucać nandrolony) i kwestie osobliwe. Wiele osób będzie czuć się fatalnie posiadając go "w środku" normy. Niektóre będą potrzebowały go więcej lub mniej. Napisałeś wiele rzeczy i liczba zależnych jest na tyle duża, ze nie działają one na zasadzie matematycznej, że jakiś wynik jest dobry
"EDIT: Wiadomo, że badania i trzymanie estro i prolki w widłach


@Kasahara: Przypominam - BADANIA. To co napisałeś się zgadza. Podałem dawki itd i zero konstruktywnych informacji, każdy się skupił albo na tym, że dużo (lol) albo że pisze konkretne dawki iA.

No ludzie. Lepiej pewnie pisać "Symex i Ari w pogotowiu jak coś to będę wrzucał"

Bez jaj.
@pansterydziasz: 25mcg t3 to równie dobrze możesz nie brać, branie t3 dla lepszego przerabiania makro jest totslnym bez sensem. Npp nie jest dla początkujących czy średnio zaawansowanych. Tym bardziej antek, meta na rekomp? Przesada. Jak już musisz coś do testa dorzucić to daj gw501516, okresowo stanazolol lub ostarynę, masowo mk677 lub pepy. Nic więcej Ci nie potrzeba, żeby zrobić dobre 90kg w ładnej formie.
"branie t3 dla lepszego przerabiania makro jest totslnym bez sensem."

@SARMpedia: Kto Ci tak powiedział i słucham argumentów :)

"Npp nie jest dla początkujących czy średnio zaawansowanych. "

NPP nie jest środkiem dla początkujących i średnio zaawansowanych? Co? "Krótka deca" (która defacto deką nie jest i to tylko nazwa podwórkowa) jest dużo bezpieczniejsza niż np. DD.

Nie wiem skąd te informacje + to, że SARMy praktycznie są nieprzebadane i nie wiesz
@pansterydziasz: dawka 25mcg zaburza Ci wydzielanie własnej produkcji,nie podnosząc finalnego stężenia hormonów. Mi nikt nie musi mówić, mam praktykę i umiem czytać.

"Krótka deka" jest tak samo szkodliwa jak "długa deka", nie ma żadnej różnicy, oczywiście jeśli potrafisz przeliczyć kumulacje stężenia, która w przypadku dekanianu jest znaczna. Jednak czy mniej czy bardziej szkodliwy środek od DN, to nadal silnie szkodliwy środek, które sajdy ciągną się latami. Dochodzi nam też kontrola prolki,
@SARMpedia:

"dawka 25mcg zaburza Ci wydzielanie własnej produkcji,nie podnosząc finalnego stężenia hormonów. Mi nikt nie musi mówić, mam praktykę i umiem czytać." To pokażą Ci tylko badania a nie info z SFD (Tak widziałem tam wiele takich właśnie twierdzeń).

Nadal NPP jest jednym z bezpieczniejszych środków.

Co do SARMów: ile lat są na rynku? 50? chyba nie, ale poczytam zawsze to jakaś nowa wiedza.