Wpis z mikrobloga

Siema,

Kminię sobie takie coś od 06.06 (Prop jest grany dłuższy czas solo - bity 50mg ed - 350mg / week):

1 - x Test Prop - 100mg ed (700mg / week)
1 - 8 NPP - 50mg ed (350mg / week) - Czyli stosunek Test : NPP = 2:1
1 - 4 Meta - 40mg ed
4 - 8 Antek - 100mg ed
1 - x T3 - 50mcg ed

Profilaktyka:

Symex - 1/2 tabsa e7d
Cabaser - 1/4 tabsa e7d
HCG - 250iu pon / śr / pt

EDIT: Wiadomo, że badania i trzymanie estro i prolki w widłach - estro myślę po środku trzymać.

Dodatki:

Maślan Sodu
NAC
Heparegen (w trakcie mniejsze dawki - po zejściu z orali większe)
Myślę nad dodaniem witaminy C

Bicie ed dla lepszej kontroli wahania stężeń.

KCAL: circa 3000kcal (1kg kury + 400g ryżu + 500g mieszanki warzywnej + 40g oliwy = 4 posiłki dziennie) Szama czysta bo tak mi jest łatwiej kontrolować wbrew pozorom, zwykle jak sobie trochę pobrudzę miskę to płynę i się kończy to źle...

TRENING: FBW 5x10-15 5 lub 6x w tygodniu + cardio (40 - 60 min)

CEL: REKOMPOZYCJA

No i tutaj pytanie (bo mnie się WYDAJE, że się da, ale może ktoś mnie tu wyjaśni...)

Ten rekomp będzie realny przy takim podejściu?

173 cm wzrostu + 85kg waga + 18 - 20% BF.

Po 8 tygodniach przejście na stricte redu:

8 - x Test Prop - 70mg ed (490mg / week)
8 - 16 / 20 - Tren A - 50mg ed (350mg / week)
1 - x T3 - 50mcg ed

Z miski utnę po prostu węgle o połowę.

Dajcie znać co myślicie.

#mikrokoksy
  • 68
@pansterydziasz: npp jednym z bezpieczniejszych środków xD no nandrolony sa w chooy bezpieczne( ͡° ͜ʖ ͡°) zwlaszcza dla biochemii mózgu.

"Krótka deca" (która defacto deką nie jest i to tylko nazwa podwórkowa)


a czym jest :/ npp i decadurabolin to ta sama substancja na innym nośniku dzbanie. nandrolony ryją łeb, ich pochodne (czyt. tren) robią to jeszcze mocniej + w gratisie jebią np jelita
@pansterydziasz: Ale ja jestem spokojny, lubie sie posmiac z dzbanów. nie ma czegos takiego jak inhibitor prolaktyny.

szukaj szukaj, NANDROLONE phenylpropionate i NANDROLONE decanoate to faktycznie dwa rozne srodki( _) prop i enan to tez dwie rozne substancje aktywne prawda?

npp bezpiecznym sterydem xdd tak, chlopaki walą po ~rok non stop a potem łeb trzeba naprawiac bo burdel jak po cpaniu
@pansterydziasz: lzejsze niz tren jest 90% środków¯\_(ツ)_/¯

deka to nie srodek dla amatorów, jest mocno sajdowa. Szary Kowalski zrobi formę na testo, masteronie, ewentualnie orale okresowo (niekoniecznie antek xD chociaz preworkout mozna by przemyslec jak ktos bardzo lubi bawic sie w chemika)

edit: generalnie twoja rozpiska wygląda jakbym sfd czytal xD czyli kupa. Zastanawialbym sie czy dac cie na htz z takim pojeciem jakie posiadasz