Wpis z mikrobloga

A idż pan w uj z tymi młodymi laskami. Ja rozumiem, że te 13 czy 14 latki były nieświadome, wystraszone i przez to zostały wykorzystane. Ale te młode dupy co jeździły na tą wyspę, 17, 18 lat nawet i wiecej. Dobrze wiedziały po co tam jadą. Chyba nie są takie tępe, zeby myslec ze jakis staruch oferuje im darmowe wakacje xd Na zdjęciach usmiechniete, bez problemu brały udział w orgiach z wpływowymi ludżmi. Teraz wielkie poszkodowane, a nikt im nie kazał wsiadać do samolotu, a tym bardziej wsiadać po kilka razy XD
#epstein #seriale #netflix #dokument #logikarozowychpaskow #pedofilia #rozowepaski
  • 87
  • Odpowiedz
@mietek123456: czy ty właśnie próbujesz usprawiedliwić gwałt i molestowanie tym, że gość dawał hajs? XDD nie, w tym że facet zrani kobietę w ten sposób nie ma w ogóle jej winy, 100% winy ponosi facet bo to facet gwałci. Chce mieć seks za kasę to niech idzie do burdelu, gdzie wszystko się odbywa za obopólną zgodą. Gość może obsypać złotem dziewczynę od stóp do głów a jak ona na końcu
  • Odpowiedz
@arteria: XD Żyjesz w bańce wg.której kazdy człowiek to samarytanin? Pewnie politycy też chca dla nas dobrze? :D Stary obcy dziad daje lasce kase, OBCY i ty uważasz, ze to jest w porządku? Że tu nikt nie ma żadnych złych zamiarów. Dlaczego ja jeszcze nie spotkałem kogoś kto by mi dawał kase na lewo i prawo, za dosłownie nic?
Wyżej dałem przykład, który oczywiście omijasz, żeby było na twoje. Te
  • Odpowiedz
@mietek123456: nie wiem czemu, może była zwykłą debilką? Ale nawet ostatnia idiotka nie zasługuje na to żeby ją zgwałcić. Powtarzam kolejny raz ale chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem- żaden hajs nie usprawiedliwia gwałtu. Sprawa mogła być w #!$%@? podejrzana, totalnie shady typ, ale nic nie zmienia faktu że nadal gwałt to gwałt! A dlaczego nie zostało to zgłoszone to się nigdy nie dowiemy, może facet im groził, może miał
  • Odpowiedz
@arteria
Chce mieć seks za kasę to niech idzie do burdelu

A co jeśli ma tyle kasy ze zrobił swój prywatny burdel na tej wyspie? Skoro one jeździły tam i czerpały z tego korzysci i decydowały się na to wielokrotnie....

Gwałt to gwałt i nie ma na to żadnego uzasadnienia ani przyzwolenia natomiast ofiara powinna za wszelką cenę unikać i nie prowokować takich sytuacji bo to o jej ciało się rozchodzi.
  • Odpowiedz
17 czy 18 lat to siano w głowie u dziewczyn, ma się zaufanie do świata, wierzy sie w ludzi, ufa się dorosłym, słyszy się trochę komplementów, kłamstw i tragedia gotowa. Na pewno zdarzają się też wyrachowane kobiety czerpiące korzyści z kłamstwa ale nie możesz wrzucić ich wszystkich, bez żadnych dowodów do jednego wora.


@oszty: okej, ale jak mówimy o potencjalnym skazaniu, to trzeba to udowodnić że tak było. Że dziewczyna
  • Odpowiedz
@Kowixx: Jak się wchodzi z premedytacja w niebezpieczne miejsce... sory, trzeba uczyć młodych ale przewidywać konsekwencje niebezpiecznego świata, bo się mocno zdziwią jak mimo akcji społecznych ktoś ich złe potraktuje
  • Odpowiedz
@Szalom: czyli jak ktoś manipuluje i wykorzystuje młode dziewczyny i zgłaszają się dziewczyny, które mówią, że też zostały wykorzystane ale mają 17-18 lat to nie należy im wierzyć, bo mogły się domyślić co je czeka? Dorosłym można tak samo zrobić wodę z mózgu. Chciałabym żyć na świecie, gdzie nie musze zakładać że mężczyźni to potenchalni gwałciciele.
  • Odpowiedz
@oszty: Nie, nic takiego nie powiedziałem. Należy potraktować serio taka sprawę, znaleźć dowody, innych świadków, przeprowadzić śledztwo i proces. A nie od razu wydawać wyroki
  • Odpowiedz
a ja ci zaręczam, że nie wiedziały dokładnie po co tam jadą, były omamione obietnicą łatwej kasy i luksusów i dopiero na miejscu orientowały się na co właściwie się zgodziły, kiedy już było za późno.


@pekak: potwierdzam że tak było, byłem tam wtedy tą łatwą kasą a młody Albert Einstein był luksusami
  • Odpowiedz
@Szalom: to samo napisałam przecież, że konieczne są dowody, żadnych wyroków nie wydawałam, od tego jest sąd a nie wykop i na szczęście dla kobiet nie OP.
  • Odpowiedz
@mietek123456: ale wy wszyscy jesteście mądrzy, rozsądni i trzeźwo myślący siedząc przed komputerem xD

tak naprawdę do 25 r.ż. ludzie (mężczyźni także) mają siano w głowie, podejmują czasem głupie decyzje albo nie rozumieją konsekwencji, są trochę naiwni bo wierzą w dobre zamiary innych ludzi. gwałciciele doskonale zdają sobie z tego sprawę i dlatego celują w możliwie najmłodsze ofiary. zresztą to samo widać po redpillowcach którzy mówią że młodsze dziewczyny łatwiej
  • Odpowiedz
@mietek123456: W wielu przypadkach jest to syndrom sztokholmski, tak samo jak dzieci wracają do pedofilii w koloratce bo wydaje im się, że tak wygląda życie i tak musi być. Jeśli chodzi o celebrytów to władza, charakter i aura przyciąga baby jak magnes. Fajnie to widać w dokumencie o harveyu weinsteinie gdzie gościu był wpływowy, kobiety przy nim czuły się jak "w centrum wszechświata" ale był zwyczajnie paskudny z wyglądu i
  • Odpowiedz