Wpis z mikrobloga

A idż pan w uj z tymi młodymi laskami. Ja rozumiem, że te 13 czy 14 latki były nieświadome, wystraszone i przez to zostały wykorzystane. Ale te młode dupy co jeździły na tą wyspę, 17, 18 lat nawet i wiecej. Dobrze wiedziały po co tam jadą. Chyba nie są takie tępe, zeby myslec ze jakis staruch oferuje im darmowe wakacje xd Na zdjęciach usmiechniete, bez problemu brały udział w orgiach z wpływowymi ludżmi. Teraz wielkie poszkodowane, a nikt im nie kazał wsiadać do samolotu, a tym bardziej wsiadać po kilka razy XD
#epstein #seriale #netflix #dokument #logikarozowychpaskow #pedofilia #rozowepaski
  • 87
  • Odpowiedz
@Kowixx: Obwinianie ofiar? Jeden z przykladow, młoda 21 laska przyjechała do obcego miasta, poznaje przypadkową dziewczynę która ją przedstawia jakiemuś bogatemu staruchowi. Ten postanawia jej sfinansować nauke itd i zaprasza na własną wyspę. Nie jest to ani trochę podejrzane? 21 latka nie potrafi łączyć fakty?
  • Odpowiedz
@mietek123456: a proszę Cię, kto by logicznie do tego podchodził... ile mądrych lasek zrobiło w życiu głupich rzeczy to tego nawet nie wiemy. Słyszałem od conajmniej paru historie o tym jak to za młodu pojechały na stopa TIRami, kierowcy robili mega seksualne podteksty, a one i tak wsiadały bo potrzebowały podwózki. Dopiero jak już jechały lampka w mózgu się im zapalała. Sam bym się bał wsiadać do nieznajomego po nocach, ale
  • Odpowiedz
@Kowixx: Oczywiście że nie można, ale... z perspektywy faceta wygląda to inaczej. Zapraszam ją na imprezę, prywatną wyspę, od x finansuje jej zachcianki, laska chyba nie jest na tyle ogłupiona że nie wie o co chodzi.

I nie uważam że to jest przyzwolenie na gwałt. Uważam, że kobieta wysyła fałszywe sygnały, a facet może się po prostu pomylić. Ile jest zwykłych ku*ew na tym świecie? Mnóstwo, więc czemu ta miałaby być
  • Odpowiedz
@Kowixx: NIe pisz tępego XD tylko pomyśl - wbrew pozorom to nie boli. Nie chodzi mi tu o gwałt, tylko chodzi mi o intencje w jakich zaprasza takie laski. Dla niego to proste - finansuje dziwkę i traktuje ją jak dziwka. A kobieta za dziwkę się nie ma mimo tego, że on jej za wszystko płaći. No tak, czysty platonizm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Filip3k91: to jest ciągle manipulacja, młode, nic niemające dziewczyny mają obiecane jakieś materialne podarunki, wyjazd na wyspę, wykorzystywanie naiwności nie powinno być usprawiedliwiane
  • Odpowiedz
@Kowixx: nikt nigdy nie ma przyzwolenia, ale w gestii kobiety powinno leżeć to by unikac niebezpiecznych sytuacji jak samotny autostop czy wakacje "na koszt milego starszego pana"
  • Odpowiedz
@Filip3k91 no właśnie, pomysl. To nie boli. Czyli jak ci zrobię przelew to mogę potem wysłać paru chłopow żeby cię wyruchalo?

Kurde, no jak tego nie obrócisz ogonem to gwałt zostaje gwałtem. Jak facet chce mieć seks za pieniądze to niech idzie do burdelu, po to są, tam zasady są jasne co mozna, co nie, i za ile.

Tak to może ja obsypywać górami złota, a i tak nie będzie to miało
  • Odpowiedz
@Kowixx: Przelew vs finansowanie całego życia, kto tu odwraca kota ogonem. Przecież ja nigdzie nie neguje faktu gwałtu. Mnie tylko dziwi, że ktoś się dziwi, że taka sytuacja miała miejsce - prędzej czy później to by nastąpiło.
  • Odpowiedz
@Kowixx: ej no ale nie wszystkie przypadki były takie, ze facet siłowo wymuszał ten seks. Wiele było takich, ze kobiety nie potrafiły w trakcie jasno powiedzieć, ze nie chcą a potem próbowały przedstawić to jako gwałt bo przecież nie chciały. '

Więc rozmowa jest o dwóch różnych sprawach, w tej gdzie kobieta po czasie dopiero reflektuje się, ze nie chciała to facet mógł się pomylić. Malo jest zeznan o tym jak
  • Odpowiedz