Wpis z mikrobloga

A idż pan w uj z tymi młodymi laskami. Ja rozumiem, że te 13 czy 14 latki były nieświadome, wystraszone i przez to zostały wykorzystane. Ale te młode d--y co jeździły na tą wyspę, 17, 18 lat nawet i wiecej. Dobrze wiedziały po co tam jadą. Chyba nie są takie tępe, zeby myslec ze jakis staruch oferuje im darmowe wakacje xd Na zdjęciach usmiechniete, bez problemu brały udział w orgiach z wpływowymi ludżmi. Teraz wielkie poszkodowane, a nikt im nie kazał wsiadać do samolotu, a tym bardziej wsiadać po kilka razy XD
#epstein #seriale #netflix #dokument #logikarozowychpaskow #p-------a #rozowepaski
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mietek123456: ja mam 35 lat i jak raz pojechałem do znajomych na działkę na grila i musiałem chwile poczekać sam podszedł do mnie jakiś dziadek sąsiad i mnie częstował cukierkami i zapraszał na herbatę oczywiście uciekłem, nie wiem co te laski mają w głowach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filip3k91 no właśnie, pomysl. To nie boli. Czyli jak ci zrobię przelew to mogę potem wysłać paru chłopow żeby cię wyruchalo?


Kurde, no jak tego nie obrócisz ogonem to g---t zostaje gwałtem. Jak facet chce mieć s--s za pieniądze to niech idzie do burdelu, po to są, tam zasady są jasne co mozna, co nie, i za ile.


Tak to może ja obsypywać górami złota, a i tak nie będzie to
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov no tak, dla was ofiarą pewnie jest g--------l xD
solidarność plemników jest komiczna, tym bardziej że jakby facet mógłby zarobić na odstrzeleniu ci jaj to by to zrobił bez wachania, a ty go bronisz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@majkel_bialkov no tak, dla was ofiarą pewnie jest g--------l xD

solidarność plemników jest komiczna, tym bardziej że jakby facet mógłby zarobić na odstrzeleniu ci jaj to by to zrobił bez wachania, a ty go bronisz xD

@Kowixx: o nie, ja nikogo nie bronie, ale twoje tlumaczenie... Pliz
  • Odpowiedz
Ale rozumiesz, że nie ważne ile zapłacisz to jak ktoś powie NIE to jest to g---t? To może być nawet Twoja żona. NIE = g---t, nie ważne czy w maluchu czy na prywatnej wyspie.


@Corkamalarza A jeśli zastraszona nie wydusi z siebie żadnego "nie" to już nie będzie g---t?
  • Odpowiedz
@lukasus: @pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: @Corkamalarza: @Kowixx: Umiecie czytać ze zrozumieniem? To może wam przytoczę inna dziewczyne. 23 letnia(coś koło tego) masażystka Epsteina. Nigdy żadnych problemów, gwałtów, molestowania itd. Aż w końcu zaprosili ją na wyspe. Tam została zgwałcona. Zgłosiła to? Nie, wręcz przeciwnie, zaprosili ją na kolejne wyjazdy a ona pojechała. Wytłumaczyła, że miała nadzieje, że to jednorazowy wyskok, nic się już jej nie stanie, a
  • Odpowiedz
@Kowixx:
Przeciez nikt nie broni gwalciciela tylko stwierdza ze sporo rozowych nie ma instynktu zachowawczego, nie myśli (co ladnie prezentujesz xD) czy nie potrafi ocenić ludzi.
Jakbym dostal w------l na koncercie to ok, miałem pecha. Jakbym dostał w parku, ciemnej uliczce to znaczy, ze sam stworzylem/zwiekszylem czynnik ryzyka. Winny pobicia jest ktos inny, ale ja wykazałem sie nierozwagą. Podstawy samoobrony, tak ciezko to pojac?
A juz jechac na wyspe bez
  • Odpowiedz
@mietek123456: no tak, laska uśmiechnięta, więc na bank była chętna, bo zgwałcić czy molestować uśmiechniętej dziewczyny to nie można xd Choćby stary dziad kupował ci codziennie nowe Ferrari, to nie ma prawa bez Twojej zgody nic zrobić. Choćby okoliczności wręcz krzyczały "tak, chodzi o ruchanie". Victim blaming jest odrażający w tym wpisie.
  • Odpowiedz
@mietek123456: wiesz ile razy dziewczyny w tym wieku nacinają się na ogłoszenia o sesjach fotograficznych (nawet od ludzi ze sporym portfolio), o hostingu, castingach czy o świetnych ofertach pracy a zostają wykorzystane? 17 czy 18 lat to siano w głowie u dziewczyn, ma się zaufanie do świata, wierzy sie w ludzi, ufa się dorosłym, słyszy się trochę komplementów, kłamstw i tragedia gotowa. Na pewno zdarzają się też wyrachowane kobiety czerpiące
  • Odpowiedz
@arteria: Czyli kobiety mogą czerpać korzyści z gości którzy chcą je bzyknać? Tak wynika z twojego postu. A jeżeli ci zwyrodnialce w końcu nie wytrzymają i cię zranią to nie ma ani grama twojej winy, że robiłaś mu "nadzieje"? Jak widzę sapiącego agresywnego pitbulla to schodzę mu z drogi, a nie próbuje go pogłaskać.
  • Odpowiedz
@oszty: Nie wrzucam wszystkich do jednego wora. Sam napisałem, że te 13,14 latki były bezbronne, niczego nieświadome. Ale 20 parolatki które nawet po gwałcie zadają się z gwałcicielem, no proszę cie, wtedy jeszcze nie wiedziały, że zostały zgwałcone? Dopiero po latach zrozumiały co to g---t? Jak się skończyło finansowanie wyjazdów itd?
  • Odpowiedz