Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Mireczki. Czy dam radę kupić w dobrej/wysokiej jakości ubrania za:

Koszulka - 50zl
Koszula casual - 120-140zl
Spodnie - 150zl
Spodenki na lato materiałowe lub dresowe - 70-100zl
Bluza - 160zl?

Jeśli tak to które sklepy?

Najbardziej mi zależy latem na tych spodenkach i koszulkach i koszulach. Żeby nie wyglądały po 5 praniach jak wyjęte z dupy xD

#streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem
  • 113
@ibeafraidi: vistula / Bytom. Teraz maja turbo wyprzedaże. Szczególnie polecam koszule Vistuli z egipskiej bawełny. Czasami są na promocji ok 200 zł sztuka i to definitywnie najlepsze koszule jakie mam (w cenie do 400 zł).
@ibeafraidi koszulę za 140zl kupisz w Wolczance bez problemu - ciągle są jakieś promocje. Po bluzę i koszulkę smignalbym do skateshopu - na promce albo przecenie napewno znajdziesz coś w tej kwocie, a to są zazwyczaj dobre jakościowo i wytrzymałe ciuchy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ibeafraidi: w outlecie Wólczanki idzie wyrwać nawet 2-3 koszule za 120 zł co do spodni to w c&a udało mi się kupić takie cieńsze. O to dają radę. Co do reszty do dawno nie kupowałem, bo żona zamawia z jakiś aukcji na allegro z ciuchów z bon prixa, ale to sport dla wytrwałych :)
@ibeafraidi: no więc to co mogę polecić od siebie jeśli chodzi o t-shirty . Całkiem dobrej jakości i w niskiej cenie byly niedawno koszulki w KappAhl pod inną marka jakieś hampton republic czy jakoś tak. Mieli promo że chyba 2 za 60zl a jakościowo Pewel wyżej niż te wszystkie h&m house itp.
W carry tez bywają t-shirty zajebistej jakości tyle że nie te podstawowe a wersję premium. Jeśli się trafi na
@ibeafraidi: Obczaj sobie outlet Massimo Dutti. Znakomite ubrania, choć drogie, to można trafić w podanych przeć Ciebie przedziałach cenowych rodzynki w outlecie.