Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Mireczki. Czy dam radę kupić w dobrej/wysokiej jakości ubrania za:

Koszulka - 50zl
Koszula casual - 120-140zl
Spodnie - 150zl
Spodenki na lato materiałowe lub dresowe - 70-100zl
Bluza - 160zl?

Jeśli tak to które sklepy?

Najbardziej mi zależy latem na tych spodenkach i koszulkach i koszulach. Żeby nie wyglądały po 5 praniach jak wyjęte z dupy xD

#streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem
  • 113
  • Odpowiedz
@insomniashitposting: kupuję spodnie w sklepach LPP za góra stówkę i nie narzekam. Wywalam po dwóch - trzech latach, jak już się spiorą, bo nic innego się z nimi nie dzieje. Ale rozumiem, że masz coś na uzasadnienie swojej opinii, że te ciuchy są niskiej jakości, więc słucham.
  • Odpowiedz
Koszulka - 50zl

Koszula casual - 120-140zl

Spodnie - 150zl

Spodenki na lato materiałowe lub dresowe - 70-100zl

Bluza - 160zl?


@ibeafraidi: Jak już ktoś wcześniej wspomniał, polecam Wólczankę. Przy promocjach możesz w tej kwocie wyrwać spokojnie 2-3 koszule.
Za spodniami rozejrzałbym się w Vistuli. Ostatnio dorwałem po obniżce dwie pary spodni <100 PLN + przeróbka u krawca i zmieściłem się w kwocie <150 PLN/para.
Jeżeli chodzi o koszulki to często
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: Można się śmiać, ale jak jeszcze w Tesco dało się kupować, to zwykłe T-Shirty jednokolorowe mieli w dobrej jakości i długo wytrzymywały. Spoko bawełna i barwnik. Mam jeszcze koszulki kupione z 10 lat temu i gdyby nie plamy to bez obciachu można by w nich chodzić po ulicy. A tak to zostały 'do roboty' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
polecam zare


@YodaMonster: ZARA to H&M czy inna sieciówka tylko z przegiętymi cenami i zrobiona na pseudo ekskluzywny sklep.
@ibeafraidi: Najzwyklejsze T-shirty ja polecam z big-stara serię basic, świetne t-shirty chociaż swoje już teraz kosztują (70 zł).
  • Odpowiedz