Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Mireczki. Czy dam radę kupić w dobrej/wysokiej jakości ubrania za:

Koszulka - 50zl
Koszula casual - 120-140zl
Spodnie - 150zl
Spodenki na lato materiałowe lub dresowe - 70-100zl
Bluza - 160zl?

Jeśli tak to które sklepy?

Najbardziej mi zależy latem na tych spodenkach i koszulkach i koszulach. Żeby nie wyglądały po 5 praniach jak wyjęte z dupy xD

#streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem
  • 113
@ibeafraidi koszulki, czy polo nie mam pojęcia szczerze0 mówiąc. Ja kupuje w reserved/hm na promo. Szczególnie Reserved bywają ładne i dobrze na mnie leżą. Ale to są jednosezonowki. Mango testuje aktualnie, nie mam zdania jeszcze. Jest wyraźnie droższy niż poprzednicy. W bytoimu często kupuje bo mają dobre promocje. Jakość jest średnia, cena/jakość za to dobra. Najbardziej mi tam chinosy pasują, które można kupić za 60 zł. Polowki są raczej krótkie, po roku
@ibeafraidi: potwierdzam, koszulki to tylko Adler. Na allegro kup sobie parę modeli na przetestowanie i zobacz co najlepiej na tobie leży. Jest darmowy Smart więc jak coś zamówisz sobie więcej. Najlepszy będzie model heavy new, to samo tylko z mniejszą gramatura to model chyba 129. Trochę droższe są z bawełny supima, to też możesz sobie obadać.
Bluzy też mam z adlera, niby spoko ale zostawiają syf na koszulkach, po praniu ma
@ibeafraidi: Najlepsze jakościowo koszule garniturowe poniżej 200 zł są w Van Grafie/Peaku (mają kilka marek własnych) oraz w Lambercie, jeżeli kupujesz na promocji (nawet i za 99 zł można wyrwać). Co prawda teraz sam siedzę w biurze więc polówka mocno, ale jak mam okres kiedy się muszę z klientami spotykać to Lambert sprawdza się najlepiej pod marynarkę.