Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Mireczki. Czy dam radę kupić w dobrej/wysokiej jakości ubrania za:

Koszulka - 50zl
Koszula casual - 120-140zl
Spodnie - 150zl
Spodenki na lato materiałowe lub dresowe - 70-100zl
Bluza - 160zl?

Jeśli tak to które sklepy?

Najbardziej mi zależy latem na tych spodenkach i koszulkach i koszulach. Żeby nie wyglądały po 5 praniach jak wyjęte z dupy xD

#streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem
  • 113
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Osobiście polecam zalando lounge bo są tam marki które jakoś już zaistniały na rynku i można powiedzieć, że są sprawdzone. Ogólnie jest to apka stworzona po to żeby mieć drogie rzeczy w niższych cenach.
A tak z konkretów to polecam markę holister, jakoś mnie nie zawiodła, materiały dobre oraz krój ciekwaszy. Częste promocje więc ceny też uczciwe.
@ibeafraidi: stary wydaje mi się oprócz tych rad gdzie kupować ważne też jak pierzesz te ubrania 40 stopni na pralce bez jakiegoś mocnego odwirowania robi robotę, nie niszczy tak ubrań
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ibeafraidi: jeszcze z innych stron to
Vepee
Limango
Często pojawiają się tam jakieś mało znane u nas marki które mają bardzo dobre materiały, typu wełna z alpaki czy Kaszmir a po promocji są w cenach nawet poniżej 150 zł za dobry sweter.
@ibeafraidi koszulki i koszule nawet casualowe spokojnie w tej cenie kupisz w Vistuli lub Bytom. Bluzy też mają. Zwłaszcza teraz jest dobry czas bo robią spore zniżki z racji wirusa. Jakoś jak na moje wymagania bardzo dobra.
@ibeafraidi: koszulki - żadnej konkretnej marki nie polecę, bo każda ma dość losową jakość z konkretnymi koszulkami. Generalnie bardzo lubiłem carry, mega przyjemna bawełna, ostatnio polecieli z jakością. Grupa lpp na wyprzedażach po 15-30zl też spoko

Koszule - tylko Lambert i Vistula na promocjach.

Spodnie - najlepszą jakość w tej cenie znajdziesz w Vistuli na promocjach, aczkolwiek dla mnie najwygodniejsze są z Zary, takie z domieszką elastanu i jakąś przypinką zazwyczaj
@onequestionman: Az mnie zainteresowałeś tym Adlerem i zamówiłem sobie jedna koszulkę z bawełny supima na próbę za 5 dych z allegro. Jeżeli faktycznie jest taka jakość jak piszą na stronkę to będzie rewelka w tej cenie