Wpis z mikrobloga

no właśnie, jaki jest sens siedzenia na polskim portalu nie zamierzając do Polski nigdy wrócić?


@siepan: to jest tak głupie pytanie, że szkoda na nie poważnie odpowiadać xD

Równie dobrze możesz mnie spytać dlaczego wśród polaków mówię po polsku, albo dziecko uczyłbym polskiego xD
  • Odpowiedz
@Atreyu zdarza mi się że bardzo tęsknię za Polską, ale jak już tam jestem tydzień to chce wracać zagramanice, kupiłem ostatnio mieszkanie w Łodzi jakby mi się może kiedyś odwidziało, no ale wątpię. Za wygodnie mi się tu żyje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: Jestem niecały miesiąc na emigracji i nie planuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) O ile nie mówimy o krótkim spotkaniu z rodziną czy przyjaciółmi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sorek: Korwin krulem Polski - jak najbardziej, ale Grzesio Braun jako minister kultury, sprawiedliwości, dziedzictwa narodowego i agencji bezpieczeństwa inkwizycyjnego wraz z Krzysiem Bosakiem w roli długopisu i Winnickim jako sekretarzem stanu sprawią, że prędzej ewakuuję się na drugą półkulę. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ale Grzesio Braun jako minister kultury, sprawiedliwości, dziedzictwa narodowego i agencji bezpieczeństwa inkwizycyjnego wraz z Krzysiem Bosakiem w roli długopisu i Winnickim jako sekretarzem stanu sprawią, że prędzej ewakuuję się na drugą półkulę.


@Wujek_Fester: bardzo proszę zrób to. Wyśle Ci pocztówkę z wolnej Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu: swiat nie jest czarno/bialy (binarny) wiec tak naprawde nie wiadomo, brak trzeciej odpowiedzi, sam nie mam pojecia co bedzie za rok. Jak ktos pisal wyzej teraz (po 15 latach) to juz by byla re-emigracja, po naturalizacji, zmianie zawodu i zakupie domu. Z kazdym rokiem czlowiek uwiazuje sie coraz bardziej (jak zyje normalnie a nie wegetuje w pokoju przez 10 lat, ogladajac polsat i konsumujac produkty z polskiego sklepu) ale
  • Odpowiedz
Konfederacja z wolnością ma tyle wspólnego co koń z koniecznością ¯_(ツ)_/¯


@Wujek_Fester: tylko Ty tak myślisz. Już Ci to tłumaczyłem że masz hipisowskie podejście do wolności. Oczywiście się nie odniosłeś do tamtej dyskusji :)
  • Odpowiedz