Wpis z mikrobloga

@Quisto: Człowieku... Pewnie tego nie przeczytasz bo komentarzy jest mnóstwo, ale jednak widząc to zakręciła mi się łezka i odzyskałem na moment wiarę w ludzkość. Więc czuję się zoobowiązany.
Wielki szacun za asertywność i nie bycie betabankomatem. Dajesz dobry przykład innym facetom, a tej pokazałeś jej miejsce w szeregu mimo tego że chyba jest za głupia żeby to zrozumieć. Nie potrzebuję dowodu, nie uważam że to bait bo sam na takie
takie szmule są najgorsze, gówniane ambicje, gówniana robota z jeszcze bardziej gównianą pensją, ale oczekują księcia z bajki XD


@TAKATA_: Hmm, szczerze mówiąc to właśnie tego najbardziej nie kumam... Jestem w stanie zrozumieć, że laska chce złapać bogatego faceta. Jestem w stanie zrozumieć, że chce złapać tak bogatego faceta, by nie musieć pracować, bo jego pensja wystarczy na utrzymanie całej rodziny aż nadto... Ale przecież taka laska nie wie, czy i
@peoplearestrange: Wiem że są dlatego napisałem że pewnie sobie kogoś znajdzie. Nic tylko takim życzyć powodzenia.
Staram się zrozumieć położenie zamożnych ludzi, że dla nich to nie musi być problem.

Nie widzę w tym przeszkody żeby kobitce postawić coś dobrego na randce, ale nie koniecznie "złotego" normalna sprawa.
Jednak całkowicie zmieniło by to jej obraz gdyby napisała:

"Znam taką dobrą restaurację, mają bardzo dobre jedzenie, ale nie stać mnie w tym
@Pantegram: a z punktu widzenia faceta jaki jest sens brania laski, która chce pieniądzy? Dla samego wyglądu fizycznego to za hajs można mieć luksusową panią do towarzystwa, a do związku to raczej potrzeba ogarnietej osoby, ktora coś sobą reprezentuje, żeby nam towarzyszyła.
@januszerka: Zgadzam się, dla mnie w ogóle takie blacharstwo jest niepojęte.

Jeśli już jednak jakaś laska idzie tą drogą i przeanalizowalibyśmy tylko ten aspekt, to nie rozumiem też, po co koniecznie być Kopciuszkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedy znalezienie sobie przyzwoitej roboty nie wymaga wg mnie nie wiadomo czego... Nie twierdzę, że mają być od razu dyrektorem korpo, ale praca np. na kasie dla młodej laski, która
@Quisto: Ok zal z kobity, ale ty tez poleciales na poczatku. Nie tylko ona to 0 klasy bo ty tez. Od poczatku pokazujszz jej, ze jest tlyko jakas tinderowka dla ktorej nalezy sie co najwyzej browar nad brzegiem rzeki. Okazalo sie, ze faktycznie jest glupia tinderowka, ale czyms takim sploszylbys tez i normane dziewczyny.