Wpis z mikrobloga

Głosowałem na Komorowskiego w poprzednich wyborach i jestem z tego dumny.

Śmieszą mnie setki plusów dla dzbanów, co głosowały na Dudę a teraz wielce przejrzeli na oczy. Nie widzieliście czym jest PiS? Nie było jak poczytać o ich poprzednich rządach jeżeli wtedy jeszcze siku do nocnika robiliście? Gdy Macierewicz symulował katastrofę smoleńską na puszkach i parówkach to sobie myśleliście "ale fajna partia"? Gdy przyjmowali w swoje szeregi starych partyjnych komuchów co nagle zaczęli nosić krzyżyk na szyi uwierzyliście w ich duchową przemianę? Samo przepraszam to trochę kurde mało jak na rozj@banie mojej ojczyzny.
#polityka #neuropa
  • 36
@lakukaracza_: rządy PIS w latach 2005-07 miały to do siebie, że były liberalne gospodarczo. Kaczyńscy opali gospodarkę skupiając się na służbach i Gilowska (która z resztą w latach ubiegłych była w PO) wprowadzała kolejne obniżki podatków. W 2015 roku istniała nadzieja, że sytuacja się powtórzy szczególnie, że Kaczyński stawial na Morawieckiego, który był (podobno jak Gilowska) człowiekiem powiązanym z PO. Byłoby to pewnym odpoczynkiem od Tuskowkieyo przykręcania śruby w gospodarce z
@jrs2 Jakoś 5 lat temu cały wypok sobie walił konia z radości, że PO #!$%@?ło, a teraz nagle każdy deklaruje, jaki to nie był mądry i zawsze #!$%@?ł PiS. Ok, może @lakukaracza czy Ty nie głosowaliście na PiS 5 lat temu, ale #!$%@? mnie ten nagły zwrot o 180 stopni i #!$%@?, że 5 lat temu to nikt na PiS nie głosował. Tak się składa, że ja pierwszych rządów PiS za bardzo
@lakukaracza_: Ja w 81' pałowałem Solidarność, bo wiedziałem do czego doprowadzi. Jestem z tego dumny.

Śmiesza mnie setki pustych dzbanó, co biegały z Solidarnością, a teraz wielce oburzeni, że to przybudówka PiS. Nie wiedzieliście czym jest Solidarność? Wystarczyło przeczytać ich postulaty i spojrzeć na Wałęsę, który otaczał się ludźmi takimi jak Kaczyńscy czy Macierewicz? Gdy mieli zniszczyć komunę, a pozwolili Jaruzelskiemu zostać prezydentem i odcięli się grubą kreską od jakichkolwiek działań