Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qopei: Po co sobie stawiać na siłę takie cele w życiu, tym bardziej że są absolutnie losowe?

Żyj sobie tak jak możesz, bez określania warunków na siłę. Nie jesteś aktorem w Na Wspólnej żeby trzymać się wizerunku idealnego obywatela.

Większość osób w historii ludzkości żyło sobie z dnia na dzień swoim własnym nudnym scenariuszem. Jeśli czujesz, że nie masz nic do stracenia to po co się przejmować, że coś nie idzie
@Czimchik nie mam siły męczyć się codziennie i z dnia na dzień mieć coraz gorzej :( Najgorsze są emocje. Smutek, strach, złość. Ustaliłem siebie termin do którego jeżeli nic się nie zmieni to #!$%@? to. Trochę mi ta wizja pomaga, dlatego to kontynuuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qopei: Wiem, czytałem. Nie wiem, co się dzieje w twoim życiu, ale może problem w tym, że nie dorastasz do swoich własnych oczekiwań względem siebie? Może są za bardzo wygórowane?

Ludzie myślą, że mają duży wpływ na to jak będzie wyglądało ich życie. A gówno, wszystko to jest czysta losowość. Nie ma co się oskarżać, że poszło inaczej niż myślałeś, bo na tym świecie mamy tyle swobody ruchu, na ile on