Wpis z mikrobloga

Dlugo razem jestescie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@DarkSoul667: 6 rok i jeszcze dużo przed nami, chociaż za kilka lat pewnie wymienię ja, na jej córkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ładnie się wyrażasz o żonie, ale sprzątanie to wspólny obowiązek. ¯_(ツ)


@pawel-niczyporek: jeżeli to twoja
  • Odpowiedz
Czy zarabianie w wieku 25 lat w korpo ~5.5-6k netto można uznać za niezły wynik?


@niewiemjakiwybrac: Kiedy widzę jak ktoś zadaje takie pytania to się zastanawiam w jakim domu kto się wychował. Szukasz uznania wśród obcych ludzi? A jakby Ci wszyscy napisali, że zarabiasz #!$%@? to byś się popłakal?

Szczerze? Znam osoby które w wieku 25 lat koszą 70k netto na kontraktach (z 2 etaty) tylko oni nigdy od komputera nie odeszli ale też ludzi, którzy w tym wieku zaczynają studia i
  • Odpowiedz
Czy zarabianie w wieku 25 lat w korpo ~5.5-6k netto można uznać za niezły wynik?


@niewiemjakiwybrac: Wszystko zależy od potrzeb i celów w życiu. Ja przykładowo nie mam jakichś większych celów typu dom czy coś, chce po prostu sobie na spokojnie żyć i nie martwić się czy starczy kasy do końca miesiąca. Pogoń za pieniędzmi? To nie dla mnie. Dlatego nie odpowiem ci czy to niezły wynik, sam musisz wiedzieć.
  • Odpowiedz
@niewiemjakiwybrac:

zastanawiam się co robią z hajsem różni dyrektorzy w pracy


Serio? Przykładowo mieszkanie w centrum na kredyt z rata 3-5k, auto z salonu. Tygodniowe wakacje z rodziną 2-3 razy w roku. To są ogromne wydatki, ale wciąż nie jest to luksus. Oczywiście można żyć skromniej, ale skoro ma się dyrektorską pensję i w dodatku nie żyje się pod kurek, tylko parę tys. miesięczne można odłożyć to dlaczego nie.
  • Odpowiedz
5k netto wystarcza na wszystko? Tak wystarcza na wiele rzeczy jeśli nie masz kredytu/wynajmu/leasingu. Inaczej to dramat
  • Odpowiedz
niezły wynik


@niewiemjakiwybrac: zastanawianie sie nad tym dowodzi tego, ze szukasz uznania\potwierdzenia u ludzi, ktorzy maja Cie w dupie. Jezeli dla Ciebie to dobru wynik, to jest to dobry wynik.

Trafiony zatopiony :)
  • Odpowiedz