Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: Takie rozwiązanie akurat widziałem tylko raz i o ile dobrze pamiętam na Fordzie Focusie - gość miał felgę od innego auta, a nie chciał kupować prawilnej dojazdówki, to sam sobie wyrzeźbił na tokarce takie ustrojstwo, bo mówi, że inaczej by ocierało o zaciski z tyłu. W fordzie były bodaj 15 calowe felgi a on miał 13 calową felgę... Ot takie kombinatorstwo ale akurat jak OP napisał, że znalazł przy dojazdówce
@ZippyTobi: Może ktoś miał szerokie felgi i mu nie wchodziły bez dystansu albo kupił inny rozstaw śrub tak jak piszesz.

To nie lepiej wozić ze sobą jednego koła z poprzedniego sezonu? Może i bieżnik byłby pod prąd ale jednak to dojazdowka xd

Ja tak robiłem jak nie miałem dojazdówki, w sumie teraz też koło zapasowe które mam jest pełnowymiarowe. Różne ludzie majo pomysły
@PanKracy582:

nikt przy zdrowych zmysłach do auta fabrycznie na 15" nie #!$%@?łby się z dojazdówką 13"


A jednak xD A uwierzysz, że widziałem też rozwiercone otwory na feldze byle tylko pod rozstaw śrub weszło? Nie takie kowalstwo w życiu widziałem...