Wpis z mikrobloga

@haxxx: Tak. Myślę, że opcji będziesz miał kilka w tym wybór między cyfrowym i zwykłym. Zerknij na zdjęcia w sieci i określ jakiego potrzebujesz powiększenia, a potem szukaj w tym zakresie.
ale żeby już posłużył może na coś więcej niż jakieś najprostsze obserwacje


@haxxx: Ja akurat wolę z normalną optyką, bo więcej widać niż na cyfrowym. Tak jest nawet na high-endowym sprzęcie. Do tego mikroskop ma dość ograniczone zastosowania. Nie za bardzo jest do czego więcej go użyć. Jest parę preparatów jakie można zobaczyć pod mikroskopem, ale niewiele więcej. Ja bym przemyślał coś tańszego, albo jeśli już ma być podobna kwota to
@Polanin: to trochę zmieniłeś mój pogląd na zakupy :)
To inaczej, jaki Ty kupiłeś swoim dzieciom, bo jak mówisz że nie ma sensu przepłacać x2 to chętnie zobaczę co dla dzieci będzie najlepszą opcją
@danielemilka: spoko jest, tylko te preparaty w zestawie szybko się znudziły. Czasem przynosimy coś z podwórka i oglądamy.
Nawet jak na zabawkę na "raz na jakiś czas" myślę, że w takich pieniądzach warto kupić i pokazać mikro świat
@danielemilka: spoko jest, ale bierz bezpośrednio od producenta. Mi pierwszy przysłali i stolik był uszkodzony. Nie jeździł w górę i dół. Po jednym telefonie i zgłoszeniu na @ wysłali nowy nawet nie czekając kiedy odeślę im uszkodzony