Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Coś często ostatnio pojawiają się posty szkalujące dziewice i mirków którzy dziewicę by chcieli. Najbardziej plusowane komentarze to komentarze typu: "nie ruchałeś incelu dlatego chcesz dziewicę", "dziewice są do cipy, nic nie umieją into seks" itp.
Tak jakby w seksie początkowy skill był najistotniejszy XD skoro tak bardzo chcesz doświadczoną dziewczynę to na trasie na Nieporęt kilka stoi przy drodze. Ożeń się z nią, na pewno ma skilla.
Co do samego ruchania, raz w życiu miałem dziewicę. Faktycznie na początku nie było super, trzeba było nawet przerywać stosunek. Ale za 10,20,30 razem było już bardzo ok. Przecież nie tłumaczysz jej zasady nieoznaczoności Heisenberga, tylko to jak ma ruszać głową z penisem w ustach. Poza tym możesz taką dziewicę wyprofilować pod siebie.
Z kolei gdy uprawiałem seks z bardziej doświadczonymi to często musiałem je korygować, bo miały naleciałości po poprzednich partnerach. Np. takie jak podgryzanie fiuta, nie wiem komu to sprawia przyjemność. Drugim przypadkiem było wsadzanie palca do dupy podczas robienia loda. Serio #!$%@?? Wytłumaczyłem jej że mieszanie w kakale mnie nie jara, tylko rozprasza. Ale poprzedni partner to lubił, więc liczyła że mi też się spodoba.
Sam akurat już na tym się nie skupiam czy dziewica czy nie, no chyba że to laska co miała 10+ #!$%@?ów w wieku 25lat, wtedy raczej bym się zastanowił.

#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec660e649252042ed397d73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Coś często ostatnio pojawiają się p...

źródło: comment_1590059351PD2vly5AHvMdT3YrEuCGhe.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pełna zgoda, te "doświadczone" każdemu próbują robić to samo, wychodzi słabiutko, długo się z taką trzeba docierać przez naleciałości z poprzednich związków, zwłaszcza jeśli miała długie. Niestety działa to też w drugą stronę, panna mogła polubić coś, co robił jej eks, a Ciebie np. to nie jara i będziesz musiał się z tym mierzyć za każdym razem.

Gadki o tym,że dziewice są słabe w łóżku piszą ludzie, którzy albo nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko tutaj pojawia się problem, że nie sposób do końca stwierdzić czy to faktycznie dziewica. Jasne, błona możecie powiedzieć. Tyle że mówiąc wprost, to że jedna dziura nie była używana nie znaczy że inne nietknięte. Znałem jedną właśnie taką dziewicę, która obciągnęła ok. 20 facetom. No ale dziewica i jej facet też w to wierzył.
W temacie seksu zgadzam się, tyle że takie fetyszyzowanie dziewic może ostro kopnąć w dupę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Wytłumaczyłem jej że mieszanie w kakale mnie nie jara, tylko rozprasza. Ale poprzedni partner to lubił, więc liczyła że mi też się spodoba.

A pozniej weź całuj taką w rączke xD wiadomo że czlowiek sie myje itd ale swiadomosc ze trzymala palce w dupie jakiegoś typa by mnie odrzucało w chooj
  • Odpowiedz
Przecież nie tłumaczysz jej zasady nieoznaczoności Heisenberga


@AnonimoweMirkoWyznania: ale to nie jest jakieś rocket science. W uproszczonym, ale łapiącym fizyczną intuicję przypadku gdy oczekiwana wartość i położenia, i pędu jest zero, to zasada nieoznaczoności Heisenberga ma postać jak pic rel. Dowód następuje bezpośrednio przez zastosowanie nierówności Cauchy'ego-Schwarza ||^2 <= dla f=x\psi(x) i g=\psi'(x).

Tu jest wszystko ładnie rozpisane, gdybyś potrzebował http://www.phys.ufl.edu/courses/phy4604/fall18/uncertaintyproof.pdf
tomasztomasz1234 - > Przecież nie tłumaczysz jej zasady nieoznaczoności Heisenberga
...

źródło: comment_15900615397n5swswq4VoPzXSOk71IR1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Cała ta dyskusja czy lepsze dziewice, czy nie jest bezcelowa jeśli sprowadzimy ją do seksu. Jedni lubią takie, drudzy takie i tak se można dyskutować. Problem jest w tym, że jak jakiś mężczyzna nie chce kobiety o bogatej przeszłości seksualnej, to różowe podnoszą wielki kwik, że "PEWNIE NIE RUCHASZ INCELU, PRZESZŁOŚĆ JEST NIEWAŻNA"
Ale jak kobieta ma już jakieś wymogi to "przecież ona może mieć wymagania, czego nie rozumiesz incelu"
  • Odpowiedz
@hell_awaits: Największy kwik to podnoszą te które mają najbogatszą przeszłość seksualną. Jak laska miała dwóch albo trzech partnerów często będzie miała to w dupie. Za każdym razem jak widzę taką kłótnię w necie, to najgłośniej drą się te które miały od cholery partnerów, robiły z nimi najbardziej powalone rzeczy, często też brały udział w diabelskim trójkącie. Ogólnie można założyć że laski które podnoszą o to kwik mają też skrajnie lewicowe poglądy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedynym urokiem tego że moja dziewczyna była dziewicą był fakt że ja byłem prawiczkiem. Uczyliśmy się seksu razem i nie było wstydu związanego z tym że oboje się na tym kompletnie nie znamy. Tyle że miałem wtedy 17 lat a ona 18 XD Mega frustrujące to było swoją drogą. Moja druga dziewczyna była już doświadczona i wtedy też uprawiałem najlepszy seks i średnio mnie interesowało że miała innych przede mną.
  • Odpowiedz