Wpis z mikrobloga

#tvpis #kosciol #celebryci #nicsieniestalo #przemyslenia ##!$%@? Ja myślę że zarówno film braci Sekielskich jak i ten są prawdziwe.Wydaje mi sie ze nikt nie rzucałby nazwiskami nie mając dowodów #!$%@?,celebryci,księża,biskupi,politycy,dziennikarze,cały ten #!$%@? establishment 3 RP powinno się rozpędzić na 3 wiatry.Te wszystkie rządy po 89 roku,Wałęsy,Bieleckie,Mazowieckie,Pawlaki,Buzki,Milery,Tuski,Kaczyńskie i inne gówna pozwoliły im wszystkim wyjść na powierzchnię i rządzić.
  • 12
@janusz002: Zobacz na film Sekielskiego. Tam nie było niedomówień, tam były jasne dowody, ofiara i zbrodniarz.

Tutaj póki co nic nie mamy. Może jest winny, a może nie, poza tym, ze rzucił paroma nazwiskami nie mamy kompletnie nic. Jakby dodał do tej listy Lewandowskiego i Trzaskowskiego to byśmy mieli po prostu dwa nowe nazwiska.

Nie mówię, ze nic się nie działo, ale na ta chwile to jest bardziej nawoływanie do linczu.
@janusz002: ale ty wiesz, że obrzucenie kogoś gównem nie sprawia, że ten jest winny? Warto by wcześniej dostarczyć twardych dowodów. Gdybyś był kimś ważnym i by cię obsmarowali to też byś wałkował taką narrację? Pisowcy od kilku lat mają wszystkie dostępne służby, by uwalić wałki poprzedników. Czekam na efekty ich działań. I vice versa po zmianie władzy.