Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak miałem z 11 lat bawiłem się ze starsza dziewczyna miała może z 14 lat. W pewnym momencie mnie przewróciła i scisnela udami w okolicach krocza xD zaczełem się szarpać wyrywać aż w pewnym momencie ona do mnie "i co teraz" nagle zrobiła się poważna i chciała mnie pocałować. A JA #!$%@? DALEJ SIĘ WYRYWAŁEM JAK TEN DEBIL ( ͡° ʖ̯ ͡°) TYDZIEŃ PÓŹNIEJ WYPROWADZIŁA SIĘ Z MOJEJ WSI. W gimnazjum też miałem powodzenie, pamiętam jak nie ćwiczyłem na w-f i 2 dziewczyny się ścigały żeby usiąść koło mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ja #!$%@? wylądowałem w przegrywie. Siostra kumpla też na mnie leciała. Często kumple się mnie pytali dlaczego niemam dziewczyny. Wtedy nie wiedziałem, że mam zaoraną psychikę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdy sobie uświadomiłem jaki jestem wpadłem w nerwice i depresję. Straciłem wszystkich znajomych ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie #przegryw #feels #zycie
  • 20
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TaboretBezPoszycia: ja teraz blokad nie mam, moje pragnienia wygasly i nie odczuwam checi stworzenia zwiazku, jedynie poped seksualny. ale mam braki w odczytywaniu intencji i emocji ludzi, wiec w sumie mozna to uznac za jakas tam przeszkode, a nie blokade
@dyskretnychlod Ja mam 26 i ciągle mam #!$%@? blokady xd dostaje sporo atencji od lasek ale udaje zimnego bo czuję że nie nadaje się na związek i będę tylko rozczarowaniem. Dlatego ludzie dookoła mają mnie albo za niedostępnego buca albo za geja, wolałbym być brzydalem przynajmniej nikt by się tak nie dziwił że nie mam dziewczyny. Smutne to w #!$%@? powinienem dawno iść na jakąś terapię.
@TaboretBezPoszycia: i taka prawda o wszystkich przegrywach. Jesteście cipy i nawet jakby jakaś szara myszka się zainteresowała wami to i tak boicie się cokolwiek zrobić. W związku z tym mega słabe jest to cale szkalowanie dziewczyn które się na tym tagu odbywa.
@otootooto: Tylr ile ma się w gimnazjum :p Ładna niska blondynka, duże niebieskie oczy, słodki głos, inteligentna. Ehhh bywało że w jednym momencie mówiliśmy to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Brakuje mi tego


@TaboretBezPoszycia: mordko mega słabo że rozpamietujesz koleżankę z gimnazjum. Creepy w #!$%@?.