Wpis z mikrobloga

@Pani_Asia: Ładnie wygląda z zewnątrz. Ale ja bym się bał mieszkać tak zaraz przy ulicy. Mam jakąś fobię, że cały czas bym myślał co mi #!$%@? zaraz wjedzie do sypialni czy salonu.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Ktoś kogo stać na taki dom w malutkim bogatym miasteczko nie będzie miał ani ślady grzyba. W środku będzie #!$%@? na bogato. Ja wolałbym taki dom niż z pustaka z elewacją.
  • Odpowiedz
@Ri__: no to chyba na remontach nigdy nie robiłeś, bo to nie zależy od stanu majątkowego tylko technologii budowy takich domów która jest po prostu podatna na zagrzybienie i trzeba co jakiś czas kuć tynki zrywać podłogi, pryskać, smarować, wiadomo bogatego stać, ale czasem też chciałby człowiek żyć i mieszkać w spokoju a nie pilnować robotników
  • Odpowiedz
  • 14
Uwielbiam te ich kamienne domki. Lake District jest przecudnym przykladem jak i również masa Hampshire na południu.
  • Odpowiedz
@Pani_Asia: W Polsce jest tak, ze kazdy se buduje tak, by miec inaczej od sasiada. To jest mega fajne, bo mozna sobie budowac jakie sie chce domy. W Anglii, gdzie wiekszosc zabudowy jest regulowana, jest tez sporo szeregowcow. Oszem wyglada to wszystko podobnie. Mnie na poczatku to razilo po oczach, teraz to ma sens po kilku latach mieszkania. Holandia przyjela bardzo podobny sposob w kwestii spojnosci architektoniczjen. W Anglii prawo
settogo - @Pani_Asia: W Polsce jest tak, ze kazdy se buduje tak, by miec inaczej od s...

źródło: comment_1589967548J1FjXFsW3zEL3wlzZRFjcl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Pani_Asia: No fajne, aż się smutno robi że mimo wszystko większość kraju wygląda jak by była zabudowana barakami z Auszwitz. Idealnym przykładem jak ktoś zainteresowany proponuje sprawdzić Blackpool na google maps. Baraki i pola golfowe to prawdziwa Anglia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@towbie: To samo słyszałem o każdym mieście od Birmingham na północ, że to taki polski Sosnowiec, czyli dziwki, zlodzieje i nożownicy
  • Odpowiedz