Wpis z mikrobloga

@pitrekek: najważniejsze wg mnie jest robienie arkuszy. Jak czegoś nie umiesz, sprawdzaj zadanie na yt. Część zadań jest bardzo schematyczna. Jeśli chodzi o Matemaksa, nie przerabiałam kursu, ale jeśli jesteś całkowicie zielony pewnie warto go przerobić. Zawsze warto go przerobić, jeśli ma się czas, ale jeśli jesteś w miarę ogarnięty, robienie arkuszy wydaje się mi w tym momencie bardziej produktywne. Trzymaj się, też piszę w tym roku
@pitrekek: Przez ostatnie 1,5 miesiąca po 6-7h dziennie z poziomu zerowego dobijam 40-60%. Robienie zadań ze zbioru pazdro, odcinek matemaksa przed rozpoczęciem tematu, zadania.info, matematyka.pisz.pl, odcinki u AjkaMat i eTrapez z niektórych tematów.
Planimetrię i Stereometrię ja sobie odpuściłem, lepiej stawiać na bardziej schematyczne zadania które są też zazwyczaj najbardziej punktowane (f.kwadratowa, optymalizacja, dowody), chyba że Ci czasu zostanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystko do ogarnięcia (
a jakis sposob znacie mam duze braki jak sie nauczyc matmy chya jescze z podstawowki probuje sie uczyc z khanacademy jestem tam na 5klasie obecnie skonczyłem licencjat ale chce isc na inz informatyka