Wpis z mikrobloga

@enforcer: nie mam nic przeciwko tanim grom, ba! sam kupiłem na g2a gta na rockstarze za 60zł kiedy było po 200. ja po prostu nienawidze epica za polityke gier na wyłączność. nawet jakby gta 6 było na epicu za darmo w dniu premiery nie zamierzam skorzystać. tu nie chodzi o pieniądze tylko o zasady, z tego samego powodu bojkotowałem blizzard za ukaranie profesjonalnego zawodnika za wyrażenie poparcia dla protestów w hong
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@RedveKoronny: zasady xD Zasady to można mieć jak Ci dziecko biją albo dziewczynę gwałcą i chcesz się zemścić, ale nie jak chcesz wziąć grę za friko xd Poza tym każda platforma ma swoje za uszami, więc twoje zasady są mocno wybiórcze. Ja tam podzielam zdanie @GotowDoOdjazdu nie ważne skąd, ważne że tanio to biere, Steam też niby taki z zasadami, GOG jedynie się trzyma za DRM, ale ofertę mają kiepską
@RedveKoronny: Blizzard go ukarał bo trzepie hajs na chińczykach. Zagrywki polityczne = exclusivy na epicku? Dobrze pojawia się jakąkolwiek konkurencja na strąka, dla konsumentów to zawsze plus. Niech mają hajs, niech rozwijają UE. Pozatym epic dużo rozdał ostatnio i dla graczy i dla devów więc nie przesadzajmy.
@KattaK: cieszy mnie to bardzo, ale to że narpierw dasz bezdomnemu 1000zł a potem naplujesz komuś na ulicy w morde to sie nie równoważy, i ta konkurencja jak narazie średnio daje efekty bo steam dalej rzuca promocjami na prawo i lewo, a i epic to dla nich żadna konkurencja bo 95% użytkownikow epica jest tam TYLKO dla darmowych gier (potwierdza instytut danych z dupy)
@iErdo: każda, ale ja wspieram tą która ma mniej chamskich rzeczy za uszami. i zasady obowiązują w każdym aspekcie życia. czy ktoś mi ukradnie mój ulubiony kamyk czy jak ktoś robi chamskimi zagrywkami próbuje zyskać monopol na rynku
@RedveKoronny: I co to że na ten przykład nie idzie im tak jak by chcieli znaczy ze lepiej żeby nie było wcale konkurencji? Prosze cię... Kogo tak bardzo opluli dając gry na czasową wyłączność? Devowi który stowrzył daną gre zmuszając go na taki układ z darmo? Czy płacąc im hajs, oferując lepsze warunki niż steam? Taką maja taktyke i tyle, narazie wdzię że cie to boli bo nie możesz na steamie