Wpis z mikrobloga

@Luccek:
Btw, cytryna naturalnie zawiera całkiem sporo cukru, po neutralizacji kwasu wychodzi całkiem intensywna słodycz w soku (zresztą, to typowe dla cytrusów). Więc powiedzenie

Za darmo to i cytryna słodka.

Jest całkiem bez sensu. Za to z octem - sens ma.
  • Odpowiedz
@RedveKoronny jeżeli twoja zasada jest wspieranie jednej bezlitosnej korporacji zamiast drugiej to tfu XD

I przypominam że steam też ma masę gier only steam, hipokryzja fanboyow nie zna granic
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: twoim największym argumentem jest że nie mogę kupić na steamie oj :( Pisałem, taką mają taktykę i tyle. Jeśli mają hajs i wydawcy się na godzą to najwyraźniej dostają i na tym wychodzą
  • Odpowiedz
@Hawthorne: nie, moją zasadą jest wspieranie korporacji która nie stosuje praktyk które moim zdaniem są nieuczciwe, jeżeli ty próbujesz #!$%@?ć jednych to ja nie mam zamiaru cie jakkolwiek wspierać
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: Ale w jakim sensie? Że exclusivy są nie fair? Bo nie łapie. Bo Rockstar też oszukuje bo wypuszczali najler2 tylko na konsolę rdr2. Co jest nie uczciwego za dosłownie płacenie komuś żeby sprzedawał się tylko u niego przez jakiś czas :0
  • Odpowiedz
Po co być wiernym jakieś platformie zakupowej


@GotowDoOdjazdu: Po to aby nie musieć później instalować 15 launcherów typu ubisoft, epic, blizzard, steam, origin, gog itd. aby zobaczyć gdzie masz ten tytuł który ciebie interesuje.
  • Odpowiedz
Niby co jest nie tak z Epic Game Launcher? Wykupili czasową wyłączność na parę gier i rozdają inne za darmo, naprawdę straszne. Nikt z was nie pluje na uplay, że jest wymagany do gier ubi, nawet tych kupionych na innej platformie, podobnie nikt z was nie pluje na origina, ale drzecie ryje, że hurr gra tylko na Epic nie kupię durr.

@m0rgi:

ubisoft, epic, blizzard, steam, origin, gog

Znasz jeszcze
  • Odpowiedz
Jak można mieć tyle kasy żeby mieć tak dobry komputer na gta v a nie mieć 50ziko na gierkę gdy mi rodzice 5 lat temu kupili za 3k kompa i tnie się bardziej niż nastolatki z depresja
  • Odpowiedz