Wpis z mikrobloga

#gownowpis #pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski
cześć mirki i mirabelki, teraz jak to piszę to zastanawiam się czemu nie zadałem tego pytania na wykopie wcześniej
czy tylko ja tak mam jako facet, czy ktoś z was też tak ma, że nie podoba wam się makijaż? i tutaj żebyście zrozumieli o co mi chodzi - bo pewnie jest dużo osób, które podzielają moje preferencje na tym etapie - nie chodzi mi o to, że nie lubicie mocnego/przesadzonego makijażu. chodzi mi o to, że (zarówno pod kątem estetycznym jak i seksualnym) makijaż mnie odrzuca, nawet najmniejszy. mam nie tak mało znajomych, które nie używają makijażu w ogóle (głównie Ukrainki), znam kilka vlogerek czy innych aktorek, które na youtube występują bez makijażu i to te osoby najbardziej mi się podobają, wydają mi się bardziej fajne, charyzmatyczne i w ogóle mają jakiś "charakter" w moim odbiorze (tutaj też zaznaczę, żebyście nie zrozumieli mnie źle, szanuję gusta innych i nie jest to jakiś pojazd po różowych, które makijażu używają, to tylko opis moich odczuć i preferencji)

zadaję to pytanie bo ciekawi mnie czy ktoś ma podobne preferencje czy to nietypowe
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WedrowiecAtte: Mysle, drogi mireczku, ze jestes niestety w mniejszosci. Czym innym jest zbyt gruba warstwa "tapety", a czym innym delikatny makijaz podkreslajacy oczy, usta itp.

A teraz pomysl - skoro zadajesz takie pytanie, to chyba znaczy, ze zaczales sie nad tym zastanawiac. Skoro 99% kobiet sie maluje, to znaczy, ze 99% mezczyzn to lubi. Ty byc moze jestes tym 1%, co czyni cie w pewnym sensie wyjatkowym (ale w niektorych
  • Odpowiedz
@WedrowiecAtte: Ja się bardzo rzadko maluję (powiedzmy raz, dwa razy w miesiącu) i mój niebieski to aprobuje, czasami sobie odwalę jakąś tapetę na twarz, kreski na powiekach itd. np. na imprezę, ale ja to traktuję w kategorii "przebrania", podobnie jak obcisłą kieckę czy szpilki, a nie normalną rzecz na co dzień. Dodam, że od kiedy przestałam stosować kosmetyki, stan mojej skóry się bardzo poprawił, nie mam żadnych czerwonych plam, krostek
  • Odpowiedz
@WedrowiecAtte: Ukrainki bez makijażu?.
Jesteś pewien?
Przecież Ukrainki i Rosjanki wręcz znane są z Rosjanki nocnego makijażu....

Skoro 99% kobiet sie maluje, to znaczy, ze 99% mezczyzn to lubi.


@Boroova: wydaje mi się, że po pierwsze maluje się mniej kobiet, a po drugie - nie ma też bezpośredniego takiego przełożenia na to z upodobań facetów.
  • Odpowiedz
@WedrowiecAtte: oczywiście są dziewczyny, które się nie malują i wyglądają dobrze, nie mówię że nie. Ale jestem pewna, że część tych, ktore ty zaliczasz do tej grupy ma delikatny makijaż, którego nie zauważasz. Typu krem bb żeby wyrównać koloryt skóry, podkreślone brwi czy rzęsy. Jeśli jest to zrobione dobrze to nie rzuca się w oczy, no chyba że się gapisz.
A blogerki/youtuberki nagrywające z kompletnie żadnym makijażem (no chyba że
  • Odpowiedz
@Jakikolwieklogin: liczyłem na cywilizowaną sekcję komentarzy. Czemu tak trudno w to uwierzyć? Przecież widzę w akademiku jak koleżanka wstaje i nic sobie nie robi. A makijaż rzuca się w oczy, może nie każdemu, ale ja zwracam na to uwagę.
  • Odpowiedz
  • 0
@XjakXD jesteście z-----i, serio. Dla informacji kolejnych tytanów intelektu jak ten pan - mam k---a oczy na swoim miejscu. To, że ciebie są się zrobić w c---a, to nie znaczy, że ja nie wiem jak wygląda szminka
  • Odpowiedz