Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jestem w ogóle into polityka ale po przeanalizowaniu zyciorysu #sikorski to jest przeciez idealny kandydat na prezydenta

studia w Oxfordzie

członek klubu Bullingdona

latanie z ak-47 po afgańskich stepach

wieloletnie doswiadczenie na roznych stanowiskach miedzynarodowych

poliglota

bystrosc umyslu i cięta riposta

reprezentatywny wyglad

zaproszenia na zjazdy Bilderberg


Kto sposrod innych kandydatow ma bardziej reprezentatywny wyglad lub zyciorys? Przeciez z tego co widze to ponad polowa ma tam wyksztalcenie srednie, pare wyzszych w tym dwa sensownie brzmiące. Prezydent po prostu powinien godnie reprezentowac nasz kraj wyglądem i umiejetnosciami, taka jest jego funkcja, a Radek nadawalby sie do tego w stu procentach.
4chan dał rade uczynic Trumpa prezydentem, to czemu my nie mozemy sprobowac jego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebe0f9ef5c87a77924b4afd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę #polityka
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie jestem w ogóle into polityka al...

źródło: comment_1589521829kjwfnCD9xTGzjTsDqNSMW1.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@panie-co-pan: banda czworga w rozumieniu że PiS po jedno zło już po pokazało jak rządzi pis przejął schedę rządzi jeszcze gorzej to wykopki wracają z podkulonymi ogonami do po żeby ich ratowało trzeba coś zmienić a nie przebierać w 4 partiach rządzących od 20 lat nie jestem foliarzem wierzącym w układ 4 partii który tajemnie nami rządzi
@Zepelin9
  • Odpowiedz
@WydajnaJednostkaIndywidualna: ale co to ma do rzeczy że ma 48 lat? Ja nie pisałam o Dudzie tylko o Sikorskim. Sikorski ma 57 lat i według mnie człowiek startujący na prezydenta który przekroczył 50-tke jest już za stary. I bynajmniej nie chodzi mi tutaj o wygląd a o świeżość umysłu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A Polaczki widzę dalej swoje... PiS i PO na zmianę. Ogarnijcie się się wreszcie, czemu co każde wybory musimy powtarzać ten sam scenariusz. Wszyscy mieli szansę popisać się w tym jak super rządzą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może i reprezentatywny wygląd i życiorys, ale ja uważam że kandydat na prezydenta nie powinien przekraczać wieku 50 lat. Dlaczego? Dlatego że ludziom po 50 zaczyna o---------ć, zaczynają się szybciej starzeć umysłowo, są zbyt subiektywni, często nie myślą racjonalnie. Sikorski jest lepszym kandydatem od Kidawy-Błońskiej (swoją drogą starej, tępej raszpli) ale nie zmienia to faktu że jak na kandydata na prezydenta, jest już nieco stary biorąc pod uwagę że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Studia na Oxfordzie, płatne- gównokierunek dla pajaców z pieniędzmi, gdzie każdy za pieniądze zalicza, na wydziale, który z "Oxfordem" nie ma nic wspólnego. Gość jest pajacem, co nie raz udowodnił i taką samą świnią w kolejce do koryta jak reszta. A, że na tle marnych kandydatów wygląda nie najgorzej to inna kwestia.


@Kocurowaty: Dlaczego ty nie ukonczyles Oxfordu?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Życiorys polityczny ma najlepszy ze wszystkich kandydatów to fakt niezaprzeczalny. Mnie zastanawia tylko to, kto mu opłacił studia w Wielkiej Brytanii, kiedy w Polsce był stan wojenny. Rodziców zamożnych nie miał. Należenie do klubu Bullingdona również nie jest za darmo. Lubię gościa jest obyty w świecie, zna języki, posiada szerokie znajomości ale ta jedna rzecz nie daje mi spokoju. Jeśli ktoś zewnątrz mu to opłacił no to właśnie będzie
  • Odpowiedz
@WydajnaJednostkaIndywidualna: a kto powiedział że Duda jest moim kandydatem? I kto powiedział że Duda wygra w kolejnych wyborach i przekroczy 50-tke jako prezydent? Poza tym, jakbyś czytał że zrozumieniem a widzę że masz z tym problem, chodziło mi o kandydatów startujących na prezydenta czyli de facto osobach, które nigdy wcześniej nie miały styczności z prezydenturą. Duda jest obecnie prezydentem więc zna temat, nie musi się z nim zapoznawać jako stary
  • Odpowiedz
@zielonka: xD Współczuję Ci takiego podejścia do ludzi. Buffet (89 lat), Gates (64), czy z naszego "podwórka" Zbigniew Jakubas 68 lat podejrzewam że mają większą świeżość umysłu niż Ty. W podlinkowanym materiale pan Jakubas sam to przyznaje że z wiekiem jego sprawność umysłu jest lepsza. Pomijam fakt czy Sikorski jest dobrym kandydatem czy nie, ale skreślanie człowiek przez wiek to skrajna ignorancja zahaczająca o głupotę.
  • Odpowiedz
większość myślicieli, filozofów nie reprezentowało swojego kraju w spotkaniach dyplomatycznych.


@zielonka: ale mieli dość
- mądrości życiowej
- doświadczeń
-
  • Odpowiedz
narracja identyczna co 5 lat temu z PAD czy wy kiedyś się nauczycie? XDD


@rycerznormalnosci:
1. to nie ci sami ludzie
2. naród był wkurzony na PO bo faktycznie mieli wtedy swoje grzeszki i chcieli zmiany - na cokolwiek
3. Duda reprezentował "zmianę PO" nic więcej, a tego niezależnie po której stronie się jest nie można zarzucić Radkowi, bo Radek to chyba jedna z niewielu tak doświadczonych i dobrych osób
  • Odpowiedz
@gloom: bez urazy, ale chyba musisz wrócić do podstawówki nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Piszesz mi o przedsiębiorcach, filantropach a nie politykach. Dyskusja dotyczy kandydata na prezydenta.
  • Odpowiedz