Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jestem w ogóle into polityka ale po przeanalizowaniu zyciorysu #sikorski to jest przeciez idealny kandydat na prezydenta

studia w Oxfordzie

członek klubu Bullingdona

latanie z ak-47 po afgańskich stepach

wieloletnie doswiadczenie na roznych stanowiskach miedzynarodowych

poliglota

bystrosc umyslu i cięta riposta

reprezentatywny wyglad

zaproszenia na zjazdy Bilderberg


Kto sposrod innych kandydatow ma bardziej reprezentatywny wyglad lub zyciorys? Przeciez z tego co widze to ponad polowa ma tam wyksztalcenie srednie, pare wyzszych w tym dwa sensownie brzmiące. Prezydent po prostu powinien godnie reprezentowac nasz kraj wyglądem i umiejetnosciami, taka jest jego funkcja, a Radek nadawalby sie do tego w stu procentach.
4chan dał rade uczynic Trumpa prezydentem, to czemu my nie mozemy sprobowac jego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebe0f9ef5c87a77924b4afd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę #polityka
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie jestem w ogóle into polityka al...

źródło: comment_1589521829kjwfnCD9xTGzjTsDqNSMW1.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolegium dzbanie, wiesz co to znaczy? Tak się składa, że też taką szkołę kończyłem w Anglii i wiem jaka jest po niej gratyfikacja, oraz ewaluacja na polski system edukacji.


@Kocurowaty: jakim ty tłukiem jesteś to żal patrzeć. gratyfikacja, ewaluacja... widzę że kartony pchałeś w tym jukeju, to tyle dobrego z tej szkoły chociaż.
  • Odpowiedz
narracja identyczna co 5 lat temu z PAD czy wy kiedyś się nauczycie? XDD @rycerznormalnosci: 1. to nie ci sami ludzie 2. naród był wkurzony na PO bo faktycznie mieli wtedy swoje grzeszki i chcieli zmiany - na cokolwiek 3. Duda reprezentował "zmianę PO" nic więcej, a tego niezależnie po której stronie się jest nie można zarzucić Radkowi, bo Radek to chyba jedna z niewielu tak doświadczonych i dobrych osób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Co do Sikorskiego, to znam trochę ludzi ze służby zagranicznej / MSZ, starych wyjadaczy, jeszcze częściowo PRL-owskiego chowu, którzy odpowiadali za naszą akcesję do NATO, potem UE itp. Oczywiście towarzystwo jadowicie antypisowskie. No i mówią, że jak Sikorski przyszedł do MSZ, to nastąpiła taka erupcja nieprofesjonalizmu, bucerii, głupich decyzji i szkolnych błędów, że wszyscy zaczęli płakać za czasami Fotygi
  • Odpowiedz
@Kocurowaty: A skąd Sikorski miałby mieć jako syn urzędnika niskiego szczebla pieniądze na rzekomo ten gównokierunek? xD studiował na Pembroke College, istniejący jakoś od 400 lat i wchodzący w skład University of Oxford.
  • Odpowiedz