Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jestem w ogóle into polityka ale po przeanalizowaniu zyciorysu #sikorski to jest przeciez idealny kandydat na prezydenta

studia w Oxfordzie

członek klubu Bullingdona

latanie z ak-47 po afgańskich stepach

wieloletnie doswiadczenie na roznych stanowiskach miedzynarodowych

poliglota

bystrosc umyslu i cięta riposta

reprezentatywny wyglad

zaproszenia na zjazdy Bilderberg


Kto sposrod innych kandydatow ma bardziej reprezentatywny wyglad lub zyciorys? Przeciez z tego co widze to ponad polowa ma tam wyksztalcenie srednie, pare wyzszych w tym dwa sensownie brzmiące. Prezydent po prostu powinien godnie reprezentowac nasz kraj wyglądem i umiejetnosciami, taka jest jego funkcja, a Radek nadawalby sie do tego w stu procentach.
4chan dał rade uczynic Trumpa prezydentem, to czemu my nie mozemy sprobowac jego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebe0f9ef5c87a77924b4afd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę #polityka
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie jestem w ogóle into polityka al...
źródło: comment_1589521829kjwfnCD9xTGzjTsDqNSMW1.jpg
  • 149
@AnonimoweMirkoWyznania: może i reprezentatywny wygląd i życiorys, ale ja uważam że kandydat na prezydenta nie powinien przekraczać wieku 50 lat. Dlaczego? Dlatego że ludziom po 50 zaczyna #!$%@?ć, zaczynają się szybciej starzeć umysłowo, są zbyt subiektywni, często nie myślą racjonalnie. Sikorski jest lepszym kandydatem od Kidawy-Błońskiej (swoją drogą starej, tępej raszpli) ale nie zmienia to faktu że jak na kandydata na prezydenta, jest już nieco stary biorąc pod uwagę że mógłby