Wpis z mikrobloga

@frapson: Powiem więcej, ja kupiłem pod koniec marca za 45 PLN. Tyłek troszkę boli, ale to chyba był ostatni tytuł, który mi przyszedł do głowy że rozdadzą za darmo. Prędzej myślałem o GTA IV. Przecież GTA V wciąż sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Nawet podstawka.
  • Odpowiedz
Ja nie czaje kto w 2020 roku nie grał jeszcze w tą grę przecież każdy ją przeszedł a multi chyba z godzinę grałem i mi się znudziło parę lat temu
  • Odpowiedz
@Jerry664: Akurat byłbym za tym :D Myślę, że gościowi chodziło i ilość cheaterów w trybie online. Ludzie specjalnie kupują nowe konta, żeby cheatować i zazwyczaj kończy się to banem po około 2 tygodniach. A teraz kiedy dają grę za darmo? Cheaterzy mogą sobie narobić kont + pewnie będzie sprzedaż na allegro za bezcen.

Już w obecnej sytuacji w trybie online jest dramat z cheaterami. Tak jak gram to myślę, że na
  • Odpowiedz
  • 8
Ale to jest dobry pomysł żeby oddzielać tych co grę kupili od ludzi, którzy mają grę za free. Czemu? Większy wysyp cheaterów.
  • Odpowiedz
Ja nie czaje kto w 2020 roku nie grał jeszcze w tą grę


@niko444: Ja nie grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) I pewnie teraz też nie zagrram, ale skoro już jest na koncie to...moze, może jakoś w zime się poklika chwile xD
  • Odpowiedz
@frapson:

Z nastaniem wieczoru właściciel winnicy polecił swojemu zarządcy: Zwołaj robotników i wypłać im dniówkę. >Zacznij od ostatnich, a zakończ na pierwszych. Podeszli zatem zatrudnieni o siedemnastej i otrzymali po denarze. Gdy podeszli pierwsi, sądzili, że dostaną więcej, lecz i oni otrzymali po denarze. Po wypłacie zaczęli się burzyć przeciwko gospodarzowi. Ci ostatni pracowali tylko godzinę — wytykali — a pan potraktował ich na równi z nami, którzy musieliśmy znosić trudy
  • Odpowiedz
  • 9
@frapson Oddzielanie graczy na f2p i premium jest dobre i ma sens w przypadku online, bo teraz ilość cheterow będzie 400x większą niż do dzisiaj
  • Odpowiedz