Wpis z mikrobloga

@Jerry664: Akurat byłbym za tym :D Myślę, że gościowi chodziło i ilość cheaterów w trybie online. Ludzie specjalnie kupują nowe konta, żeby cheatować i zazwyczaj kończy się to banem po około 2 tygodniach. A teraz kiedy dają grę za darmo? Cheaterzy mogą sobie narobić kont + pewnie będzie sprzedaż na allegro za bezcen.

Już w obecnej sytuacji w trybie online jest dramat z cheaterami. Tak jak gram to myślę, że na
Ja nie czaje kto w 2020 roku nie grał jeszcze w tą grę


@niko444: Ja nie grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) I pewnie teraz też nie zagrram, ale skoro już jest na koncie to...moze, może jakoś w zime się poklika chwile xD
@frapson:

Z nastaniem wieczoru właściciel winnicy polecił swojemu zarządcy: Zwołaj robotników i wypłać im dniówkę. >Zacznij od ostatnich, a zakończ na pierwszych. Podeszli zatem zatrudnieni o siedemnastej i otrzymali po denarze. Gdy podeszli pierwsi, sądzili, że dostaną więcej, lecz i oni otrzymali po denarze. Po wypłacie zaczęli się burzyć przeciwko gospodarzowi. Ci ostatni pracowali tylko godzinę — wytykali — a pan potraktował ich na równi z nami, którzy musieliśmy znosić trudy