Wpis z mikrobloga

Ta, przy czym w autobusie masz kilkadziesiąt osób - i jest ci on niezbędny do przemieszczania się. A na manifestacji tysiące i jest ona w obecnych czasach zbędna.


@Wolfman91: dla ciebie protesty nie są niezbędne, dla ludzi, którzy przez bezsensowne decyzje rządu nie mogą zarabiać są jak najbardziej sensowne. I ja ich popieram.

Koronawirus, hehe, zabija tylko starszych ludzi i z chorobami. Kto by się nimi przejmował, nie?


@Wolfman91: nic
dla ciebie protesty nie są niezbędne, dla ludzi, którzy przez bezsensowne decyzje rządu nie mogą zarabiać są jak najbardziej sensowne. I ja ich popieram.


@Krupier: Te decyzje podejmowane są praktycznie w każdym państwie dotkniętym wirusem SARS-COV2. Nie w każdym na czas - więc ginie więcej ludzi. Już pomijając to, że gówno tym protestem osiągnięcie, to jeszcze narazicie Bóg wie jak wiele osób, w tym osób postronnych (które były na tyle mądre,
@Adwokat_Boga: Po moim trupie kolego. Majdan wyrażał sprzeciw wobec sfałszowanych wyborów. Ty chcesz walczyć z demokracją. Nie zgodzę się na to ja i miliony. Jak ci się uda majdan agencie, to Polska nie istnieje. Ale na szczęście Polacy nie są aż tak głupi
@Adwokat_Boga: to nie konkretny argument, tylko ocena jakiejś zewnętrznej organizacji, której czynniki oceny są raczej skomplikowane, więc odnieść się do nich mogę dopiero jutro, kiedy zweryfikuję organizację, jej historię i argumenty.