Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

gdzie ten ocet dajesz?

@Markos90:
W poprzedniej wlewałem w czasie pracy do szufladki - tam jest przelot z przegródki na proszek wprost do bębna. W nowej zamknięte drzwi blokują otwarcie dozownika to pauzuję nim nabierze dużo wody, otwieram i wlewam do bębna.
  • Odpowiedz
@fucked_up: To jest obraz który prawdziwy polak nie zaakceptuje i nie chodzi mi tutaj o tą młodą roznegliżowaną dziewczynę, ale fakt że pralka i suszarka muszą pracować przy tak małej liczbie ubrań. KTO ZA TO ZAPŁACI! TYLE WODY I PRĄDU!
  • Odpowiedz
@smk666: @fucked_up: Kurde a się mocno napalałem na pralkosuszarkę, a tu się okazuje, że one albo biorą dodatkowo wodę, albo same z siebie mają programy po 3 godziny.
Oddzielna suszarka nie wejdzie mi do łazienki, a miło wspominam pakowanie ciuchów z pralki, żeby po godzinie wyjąć je praktycznie suche, ale wtedy za ni nie płaciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fucked_up: polecam też często czyścić filtr od suszarki
Kiedyś #!$%@?łem i prawie mi się stara suszarka spaliła. Ogólnie nawet po jednym cyklu suszenia filtr może być nieźle #!$%@?. A ogólnie suszarka świetna rzecz, 2 godzinki i masz wyprane i wysuszone ubrania.
  • Odpowiedz