Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@johnmorra: @smk666: chociaż jakby się otwierały na równi z drzwiami do zabudowy to można by zamknąć same drzwi do zabudowy a ate 2 pozostałe drzwi pralki i suszarki były by popchnięte, 1 ruch i luzik wszystko zamknięte
  • Odpowiedz
lol, przecież teraz są pralkosuszarki w jednym urządzeniu o. O

@erysipelothrix: Sam mam, używam i jest ok ale zużywają niestety dużo wody do chłodzenia skraplacza wilgoci na cyklu suszenia a samo suszenie trwa dłużej. Dopóki mam wodę i prąd ryczałtem w wynajmie mieszkania to #!$%@?. ( ͡º ͜ʖ͡º)

no z 10 lat temu taka mialem i nie używałem bo mi ciuchy jebia dziwnie po tym suszeniu

@johnmorra:
Bo miałeś bęben zasyfiony albo zapleśniały. Świetnie pomaga na to profilaktycznie raz na pół roku puste pranie 90*C z 2
  • Odpowiedz
@Bordomir: Każdy ma swoje proporcje. Poza tym ostatnie dwie pralki które miałem to wielkie krowy na 10 kg prania to i octu leję odpowiednio więcej żeby stężenie utrzymać. Przecież ocet kosztuje grosze i nadmiar nie zaszkodzi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@smk666 w sumie nie wziąłem pod uwagę wielkości. Ale tak z doświadczenia, lepiej częściej i przy tym potrzeć uszczelkę+odpływ w niej. Wtedy się domywa porządnie. Pół roku wydaje się być rzadko.
  • Odpowiedz
@Bordomir: Uszczelki czy szufladę na proszek czyszczę regularnie a do tego często piorę szmatki, pościel i ręczniki na 90*C to też się tak mocno nie syfi na bieżąco. Ocet daję bardziej żeby rozbił kamień i wypłukał z nim brud niż do odkażania i wydaje mi się, że pół roku to mniej-więcej dobry interwał bo tak samo często odkamieniam też czajnik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smk666: gdzie ten ocet dajesz? Po prostu do bębna? bo nie widzę tego abyś 2 litry wlewał tam gdzie jest miejsce na płyn w dozownikach. :D
@Bordomir: Octem przetrzeć te uszczelkę i odpływ czy jak?
  • Odpowiedz