Wpis z mikrobloga

@ZdarzaSie czyli twoi rodzice też pożyczali od sąsiada, który nie ma dzieci tak? Myślisz, że każda rodzina z dzieckiem jest biedna? Są różne sytuacje zyciowe, a ty zachowujesz się jak zwykły przemądrzały gówniak
@ZdarzaSie: czyżbyś inspirował się tą #pasta

Ojezu jak zgniłem.
Dzisiaj moi starzy wezwali do domju brata, który robi "kariere" w big4. Brateł przyjechał
swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich
guwniak. Siostra płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz
zaczyna opowieść, żę młody guwniak jest prawie ślepy i trzeba operacje a NFZ nie pokryje
@ZdarzaSie: Ojezu jak zgniłem.

Dzisiaj moi starzy wezwali do domju brata, który robi "kariere" w big4. Brateł przyjechał swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich guwniak. Siostra płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz zaczyna opowieść, żę młody guwniak jest prawie ślepy i trzeba operacje a NFZ nie pokryje w terminie i za oko
@elcia1995: ależ oczywiście nie przeczę że jest wiele przyczyn, ale nie zakładam że jakaś laska bierze tabletki bez badania u ginekologa, żeby wykluczyć ewentualne ryzyko oraz dobrać odpowiednie tabletki. Chyba że u was różowe to normalne że tak o bierzecie tabletki jak witamine C, albo dobieracie je po kolorze opakowania xDDD
Nie zakładam też że będąc świadomym takiego ryzyka, niebieski nie skorzystał by z innej formy antykoncepcji- pewnie poprostu nie wiedział
@elcia1995: i uwierz mi czytałem dokładnie ulotki jak moja różowa brała tabletki, dokładnie i wnikliwie, i codziennie dbałem o to żeby pamiętała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zdziwiłbym się gdybym miał większą wiedzę w tym temacie od Ciebie tak btw. xD
@shaelix92: Badania nie wykryją wszystkiego. Ja musiałam odstawić tabletki z przyczyn zdrowotnych, o tym że przez pół roku "byłam bez osłony" dowiedzialam się po fakcie. Takich przypadków jest dużo, dużo dziewczyn nawet nie wie, że z jakiegoś powodu u nich tabletki nie działają.
Jeśli chodzi o odpowiednie tabletki, to nawet jeżeli chodzi się prywatnie ginekolodzy przepisują te same najbardziej uniwersalne. A potem jeżeli nie pasują jest zmiana. W Polsce przynajmniej nie